Karadeniz Pet

Avustralyanın parkından çektiğim resim (papağanlar)

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
M

Mana

Guest
t0bhy.jpg

bu resmi ben çektim sidneyin parkından papağanlar doğal ortamda elinize kadar geliyor besliyorsunuz ayrıca muhabbet kuşları da var kesinlikle görmelisiniz

Paylaşım için teşekkürler.Mükemmel kuşlar.

Bu atmosfer de olmak için neler yapmazdım ne güzel bir şey :)

evet çok güzeller ve akıllılar insanların elinden ekmekleri yerken kibarca alıyorlar ayaklarıyla yiyorlar usulca hiç korkmuyorlar yanınıza geliyorlar

Ben olsam dayanamazdım illa birini eve götürürdüm :D en sevdiğim papağan cinsi

Hahaha evet katılıyorum :)

maalesef ya çok büyük bir para cezası 10000 dolar kadar ya da hapis cezası veriliyor yoksa çantaya atıp götürürdüm bende :D

10000 Dolar a papağan üretimhanesi kurarım ben :))

evet burda ucuz papağanlar üstelik muhabbet kuşları da ucuz. show budgie dedikleri ingiliz muhabbet kuşları 50 lira

maalesef isteniyor :/ üstelik burası güney kutbu uçakla 23 saat sürüyor mevsim ilkbahar şu an o yüzden kuşlar her yerde. bizim evin penceresinin önünde bir ağaç var her gün muhabbet kuşları geliyor bir de cennet papağanları. zaten cennet papağanları burda en ucuzu. 2 tanesi 90 lira :)

Her yerdeler çünkü :) her çeşit papağan ve muhabbet kuşu var her yerde görebilirsiniz burda ağaçlarda. Korkuluk koyuyolar botanik bahçelerin her tarafına onlar yüzünden :) ayrıca buranın en kötü kuşları aynaklar her yerdeler elinizdeki yiyeceği bile kapıyorlar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu arada daha fazla resim görmek isteyen olursa koyabilirim arkadaşlar

Harika Türkiyedede olsa keşke böyle parklar

size zahmet olacak ama su güzelliklerden bıraz daha görsel gösteri yapın bize :)

Paylaşım için teşekkürler çok güzeller maşallah :)

Gerçekten çok güzel daha fazla fotoğraf istiyoruz. Fazla mal göz çıkarmaz. :p

bu resmi ben çektim sidneyin parkından papağanlar doğal ortamda elinize kadar geliyor besliyorsunuz ayrıca muhabbet kuşları da var kesinlikle görmelisiniz

O tarafa yolum düşerse kesin görmeye giderim :) Maşallah çok güzeller. Muhabbet kuşu resimleri yakalarsanız kaçırmayın :) mutlaka ekleyin.

Geri