petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayağındaki Şişlik Arttı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Fatih Köle tarafından 16 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşumun ayağındaki şişlik çok fazla arttı ne yapmam lazım acaba.

Vazalin falan sürdüm şimdi ben ama.

İlk Resimleri

bunlarda son resimleri

#1 Fatih Köle, 16 Ekim 2014
    Son düzenleme: 16 Ekim 2014
  2. Mete Aytun AYDIN

Eğer kafesin etrafına tül örtüyorsanız parmaklarına ip dolanıp etinin içine girmiştir. İçine giren ip iltahap yapmış. Eğer hemen iltahabı kurutup ipi çıkarmazsan muhtemelen ölecek. Daha geçen gün aynı durumda olan bir kanarya elimde öldü. Ayağı davul gibi şişik bir kanaryaydı, sahibi kuşu yakalayayım derken ayağını kanattı iltahap aktı ama kan durmadı kuş öldü.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:08 -->-> Daha önceki mesaj 19:04 --

Eğer bulunduğun yerde vet. yoksa önce kuştaki ipi çıkar. İpi muhtemelen sen dışardan göremezsin çok incedir. Eline ucu çok ince bir şey alıp biraz araman lazım bulduğun zaman çekip çıkaracaksın. Kanamasını da durdurmak için kan durdurucu toz yada mısır unu yaraya bas takip et kan durunca tentürdiyot sür sargı beziyle sar ölmemesi içinde dua et.

3. Fatih Köle

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ip varmi bilemedim geldiginden beri bu sekilde ayagi. Da onceden olmus. Inceledim ve ip vs bulamadim bende vazalin surdum yumusatsin diye.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş