petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayaktaki Beyazlaşma Mantar Mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve aztec tarafından 16 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    61
    Merhaba arkadaşlar,

İki haftalığına izine çıktığımdan kuşlarımı bir arkadaşıma verdim. Dün gece aldığımda erkek kuşumun ayağının beyazlaştığını fark ettim. Hani mantara çok benzetemedim ama beyazlamış ayakları hayvancağızın. Gagasında ve ceresinde bir şey göremedim. Dikkat ettiğimden midir yoksa hep mi bu kadar kaşırdı bilmem ama ayağını da kaşıyor arada bir. Fotoğraflarını koyuyorum. İlk ikisi gündüz çekimi, son ikisi akşam çekimi. Yorumlarınızı bekliyorum.

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    bi sorun yok gibi , gayet sağlıklı gözüküyor kuşunuz . tüyü kadar ömrü olur inş

aztec bunu beğendi.
  3. aztec

aztec Active Member

Beğenileri:
    61
    Çok teşekkür ederim. Bana da öyle geldi ama ciddi bir beyazlama var ayağında. Yaşlanıyor da ondan mı oluyor acaba? Gerçi bir yaşını biraz geçmiştir daha.

#3 aztec, 17 Ağustos 2016
    Son düzenleme: 17 Ağustos 2016
  4. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    749
    1.5 yaşından sonra yavaş yavaş ayakta pullanmalar başlayacak kendini belli eder yaşı

aztec bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş