petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ayirma yontemi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve KORDON tarafından 26 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Eslerimi kizistirmak icin ayiracagim. Cifthane ile ortadan mi ayirayim yoksa ayni odada baska bir kafesle mi?

2. Muhammed Necib Karabulut

Beğenileri:
    4
    Kardeş ben de bu konudan muzdaribim hevesle 2-3 aydır bekliyorum.Kuşlarım için her şeyi aldım her gün internette saatlerce araştırma yaptım fakat bir türlü yumurtlamadılar.Belirtiler çok ama hala yumartlamadılar.Bana sorarsan en iyi yöntem çifthanedir lakin yoksa iki ayrı kafes de yan yana konulabilir. 3hafta ayrı kaldıktan sonra başka kafese aldığın dişiyi erkeğin yanına at.Erkeğin kafesini değiştirme yuvalik da olsun erkeğin kaldığı kafeste.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:29 -->-> Daha önceki mesaj 18:24 --

Ben de şu anda ayırsam mı diye düşünüyorum ama onlara kıyamıyorum sonuçta hasret zor ama şu da bi gerçek ki birbirlerine hasret kalan kuşlar attığın anda çiftleşiyorlar.

Sayfayı Paylaş