petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayirma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mustafa Yildiz tarafından 4 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Disi kusumun kizismasi iyice gittigi icin kuslarimi ayirdim size sorum ayirdigim kafesle aralarinda 25 cm var disinin kafesine havuj nijer ve balli su koydum baska bisey yapabilirmiyim sadece benden korkunca yuvaya giriyorlardi bende hazir yuvaya girdiklerini gorunce bi resimlerini cekeyim dedim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:42 -->-> Daha önceki mesaj 11:54 --

Guncelllll
    Bir duzeltme yaptim kuslar birbirini gormeyecek ama duyabilecekler uygunmu kitapligin ustunde(gercek kafeste) erkek, Kitapligin yan rafinda yani alttada disi var

#1 Mustafa Yildiz, 4 Aralık 2014
    Son düzenleme: 5 Aralık 2014
  2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    ayırdıgınızda daha cabuk kızışabilir kuş ama kuşuda fazla nijer veya diğer katkı maddelerini verip bozmayın

3. Burak Ayaz

Burak Ayaz Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bir anda hepsine yüklenmek iyi degil ama.

4. Mustafa Yildiz

Beğenileri:
    0
    Mesela neyleri cikarabilirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:00 -->-> Daha önceki mesaj 14:11 --

Guncel........ Arkadaslar dun ayirdim kusumu saliyimmi ve ne zamana kadar kizismaya baslar havuc hicc yemio

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:30 -->-> Daha önceki mesaj 17:00 --

Yardim edecek yokmu

5. ali arda

ali arda New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar benim dışı erkeği dövüyordu bende ayırmam gerekiyor mu? erkek dışının peşinde sürekli dışının etrafında dönüyor duruyor ama dışı pas vermiyor ve erkeğe vuruyor ne yapmalıyım bana yardım eder mısınız?

Sayfayı Paylaş