petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayna [sorunu]

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Alperen GONCA tarafından 22 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Yaklasik 6 aylik erkek muhabbetim var 2 hafta once bi arkdstan almstm yaklask 1 haftadir kafesnde ayna takiliydi zararli oldunu duydm ve az once hemen cikardm aynayi cikarrken arkasindan cok kotu bakti aynasınla cok oynardi ben kusumu kendime alstrmak ve konustrmak istiyordm geldiginden beri her sabah aksam kulagina kelimeler fisildadm o aynanin 1 haftalk takili olmasi konusmasina ve alismasina etki edermi ve kusum kafesten cikmak istemiyor parmagima geliyor disari cikarmak isterken direk tunege tutunuyor sorularmı cevapsiz bırakmayın lutfen simdiden teskler.

#1 Alperen GONCA, 22 Mayıs 2015
    Son düzenleme: 22 Mayıs 2015
  2. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Bi sitede veteriner hekiminin videosunu izlemistim. Muhabbet kuslarinda kafeste ayna olmasinin alismasiyla veya konusmasiyla hicbi ilgisi olmadigini ogrendim. Yani ayna olsada olur olmasada.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    6 aylık ise eğitim için geç kalınmış daha çok azmetmelisiniz güle güle besleyin 1 haftalık ayna takılmasından bir şey olmaz

4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Kuş eğitim çağını geçmiş çok fazla önem,ilgi göstermeniz lazım.Üstelik ayna eğitimi zorlaştırır çıkartmakla doğru yapmışınız.

Sayfayı Paylaş