Karadeniz Pet

Ayna [sorunu]

Alperen GONCA

Meraklı Üye
Yaklasik 6 aylik erkek muhabbetim var 2 hafta once bi arkdstan almstm yaklask 1 haftadir kafesnde ayna takiliydi zararli oldunu duydm ve az once hemen cikardm aynayi cikarrken arkasindan cok kotu bakti aynasınla cok oynardi ben kusumu kendime alstrmak ve konustrmak istiyordm geldiginden beri her sabah aksam kulagina kelimeler fisildadm o aynanin 1 haftalk takili olmasi konusmasina ve alismasina etki edermi ve kusum kafesten cikmak istemiyor parmagima geliyor disari cikarmak isterken direk tunege tutunuyor sorularmı cevapsiz bırakmayın lutfen simdiden teskler.

Son düzenleme:
Bi sitede veteriner hekiminin videosunu izlemistim. Muhabbet kuslarinda kafeste ayna olmasinin alismasiyla veya konusmasiyla hicbi ilgisi olmadigini ogrendim. Yani ayna olsada olur olmasada.

6 aylık ise eğitim için geç kalınmış daha çok azmetmelisiniz güle güle besleyin 1 haftalık ayna takılmasından bir şey olmaz

Kuş eğitim çağını geçmiş çok fazla önem,ilgi göstermeniz lazım.Üstelik ayna eğitimi zorlaştırır çıkartmakla doğru yapmışınız.

Geri