petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayna

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve canımkuslarım tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. canımkuslarım

Şuan kafeste ayna var duyduğuma göre ayna kuşların piskolojisini bozuyomuş doğrumu ona göre çıkartcam normal aynasız salıngaç takçam

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşların çiftse aynayı sok eger ki erkek ise ve tek bakacagına karar verdiysen tak aynayı arkadası olur

3. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ayna uzun zamandır duruyosa çıkarma benim kuşumda 9 aydır durdu hiç bişey olmadı yanlızken onunla ilgileniyo çıkarınca benimle bence iyi ama kuştan kuşa değişebilir :)

4. Yılmaz Ç.

Aynayı çıkarın. Kesinlikle önermiyorum. Karşısındakini başka bir kuş sandığı için size olan ilgisi azalır.

5. Duygu GÖKCEN

Duygu GÖKCEN New Member

Beğenileri:
    1
    Deneyin farkı hissedersiniz zaten. Ayna varken ilgisi azalır ve sanki biraz daha hırçınlaşıyorlar. Şimdi aynada bi kuş var sanıp öpmeye kalksan,efendime söyliyim onu beslemeye çalışsan ama çıkardığın yemleri tekrar kendin yemek zorunda kalsan senin psikolojin bozulmaz mıydı? E kuş haklı,o hırçın olmasında kimler olsun :D

Şaka bir tarafa,tek bakılacaksa ve konuşmasını istiyorsanız sizinle daha fazla vakit geçirsin istiyorsanız,naçizane bende tavsiye etmem aynayı. Kimi daha çok görürse muhabbeti ona tenezzül eder kuşların [ismiyle müsemma :) ] Aynada bir kuş mu görsün,sizin suretinizi mi? Seçim sizin elbette.

6. BARAN

BARAN Guest

Ben 2 sene ayna takılı bırakmıştım tek kuş besliyordum hergün yediğini kusuyor bende hergün aynayı temizliyordum enson elimi kestim aynasınada vs vs attım gitti :D

7. Sinan ÇELİK

Ben 8 sene bir kuş besledim hep aynası vardı ve çok mutluydu ve de bizde çok mutluyduk. Aynasız daha bir hiperaktif olabilir düşüncesindeyim.

8. kartall82

kartall82 Guest

ben aynaya da kuşun tek beslenmesine karşıyım neden dünya nimetlerinden faydalanmasınlar onlarında eş ve coluk cocuk sahibi olması yanında bir eşi olmasın ki bu varlıklara bakarken birazda kendinizi düşünerek hareket edin kendi istek arzu zevk yemek eğlence v.s ihtiyaclarınızı nasıl karşılıyorsanız bu kuşlarıda o şekilde düşünün ona göre hareket edin

9. Sinan ÇELİK

Ben genel olarak kuşların evde beslenmesine karşıyım da besliyoruz abi işte ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. kartall82

kartall82 Guest

O zaman sen de benim gibi kocaman odaya sal o şekilde besle içinede koca bir ağaç tünek niyetine olsun bitsin eşler ve yavrular ayrı onagöre bir düzen ilerleyen günlerde paylaşıcam o zaman daha iyi anlamış olursunuz ;););)

11. Emre Atıcı

aynaya kendi resminizi yapıştırın böylelikle size de alışmış olur :D :D

12. Samet Çağlar

Beyin bedava dedirten bi yorum. :D:D

13. Emre Atıcı

düz kontak yaptım haha :D :D

14. canımkuslarım

Dediğini Yapıcam

15. Emre Atıcı

ben şakasına demiştim ama :)))

16. canımkuslarım

belki olur bugün çünki biyere gitçem 3 4 saatliğina sıkılıyolar bensiz dişi hırçın olduğundan daha birbirlerine alışamadılar alışsınlar sıkılmazlar

Sayfayı Paylaş