petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

aynı konuyu değişik başlıklarda açmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mithat ÜNALOĞLU tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Mithat ÜNALOĞLU

arkadaşlar başlıkta da anlaşılmıştır sanırım
    soru cevapta açılan bir konuyu elimizden geldiğince cevaplıyoruz sonra bir bakıyorum tedavi başlığında yeniden aynı kişi ve konu ...

o konu hakkında fikrimiz bilgimiz yaklaşık 5 - 10 dakika içinde değişmeyecek ... ben kendimi sınanıyormuş gibi hissediyorum .. orada öyle yazdı dur bakalım burada ne yazacak ... neyse haddimi aştımsa affola ...

2. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    hocam bu lafın banaysa amacım kimseyi sınamak değil. Diğer konuya yazılmadığı için öyle bişey yaptm

3. Mithat ÜNALOĞLU

sevgili kadeşim doğrudur senin yazından yola çıktım ama senin yapman değil konunun özü bugün tam 10a yakın böyle başlık gördüm ... kırmak değil amacım sadece uyarmaktı ... eğer hatam varsa affola

4. Cem Bora AKINCI

Cem Bora AKINCI New Member

Beğenileri:
    0
    estağfirullah ama gerçekten kuşlarımızı önemsediğimiz için böyle yapıyoruz. Sağolun sizde yardımcı oluyorsunuz ama asla böyle bir amaç içinde olduğumuz söylenemez. kusura bakmayın

Sayfayı Paylaş