petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ayrı oda :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Işıl KEGEÇ tarafından 11 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Işıl KEGEÇ

Arkadaşlar benim mavişe eş almıştım dün eve gittim dişiyi dövmüş göz cevresi kızarıktı mecbur gönderdim o kuşu yani maişi ayrıdım eşten karar verdim tek bakıcam ona :) sizlere sormak istediğim şu birde çift kuşum var onları ayrı bir odaya koydum sessiz sakin kuşlarım çift yavru almak istiyorum ayrı odada kalsalar sorun olur mu onlar için acaba çünkü maviş konuşuyo ve evcil yanlarında kalırsa konuşmaz diye dündüm sizce ne yapayım ?

2. Lütfi ÖZER

doğru düşünüyosunuz ayrı odada kalmaları gerekir konuşması açısından kuşunuzun

3. Işıl KEGEÇ

4. Işıl KEGEÇ

Başka yorumu olan yok mu

5. Gokay Akgul

Var :) sizin konuşkan erkek yalnız kalsın en iyisi :) Diğer çift içinde doğru olanı yapmışsınız hem sessiz hemde başka kuşun olmaması çok iyi :) hayırlısı olsun avuç dolusu yavru almanız dileğiyle.

6. Işıl KEGEÇ

:) amin inşallah eşim başka eş alacam diyodu getirmez inş bugün :)

7. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Eşler için başka bir kuş olması sorun teşkil etmez de. Konuşan kuşunuz için iyi değil çünkü diğer kuşların sesinden dolayı öğrendiği kelimeleri unutur.

8. Mehmet ŞEKER

bu kuşlarınız baya güzeldi neden değiştiriyor acaba?

9. Işıl KEGEÇ

yok bu kuşları değiştirmedim :) bunlar kalıyor benim maişim var konusuyo ona eş almıştım 3. Eşi istemiyo dövüyo hepsini onun eşini verdim bu kuşlar verilirmi ya :)

10. Işıl KEGEÇ

kuş konusuna çok sanssizim ben yta illa maviş yüzünden bir eş beğenmedi gitti ya :(

11. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    ışıl hayırlı olsun tek kaldı maviş desene.

12. Işıl KEGEÇ

eşim illaa buna eş alacam olmaz diyo dövüyo diyorum anlaşacak eninde snunda biriyle diyo :D

Sayfayı Paylaş