Karadeniz Pet

azgın dişi şaşkın erkek :D

• Konbuyu başlatan zenteric
  • Başlangıç tarihi
Z

zenteric

Guest
selam arkadaşlar.elimde 8 aydır beslediğim erkek ve 4 ay önce eş değiştirme yoluyla aldığım bi dişim var.4 ay önce dişiyi değiştim ve iyi bir eş yakaladım yeni dişi ilk dakkikadan itibaren erkek ile öpüşmeye felan başladı devamında kasınmalar yem kusmalar yuvaya girip talaşları dökmeler erkek yuvanın girişinde nöbet tutuyo dişiye yem kusuyo filan.kıs mevsimi böyle geçti 2-3 haftadır dişi kusum kızışma dönemine girdi cere rengi koyulaştı iyice kızıştı.erkek kus ise tüy çıkarmaya başladı.bu süre zarfında vitamin takviyesi ve mama ile besledim fakat şişmanlamaması için son zamanlarda mamayı cok azalttım.dişi kızgınlığa gireli ne yuvaya bakar oldu nede erkege. garibim erkek halsiz duruyo tüyden dolayı dişi sürekli baş sallıyo kızgın cak cak bagırıyo ayadını bi tünek bi telden tutup kanat çırpıyo.erkegi yanınna gelince boyunu uzatıyo sıkıştırıp aşagı atıyo:D ama akşam olunca birbirlerini kaşıyolar filan. biraz hikaye gibi anlattım ama bu olaylar dizisi normal mi sizce ? yavru sahibi olamayacakmıyım

yorumlarınızı bekliyorum acillllllllllllllll

normal normal okurken benim kuşları tarif ediyorsun sandım :D bence mama vermeye devam et

Geri