Karadeniz Pet

Bağcılara yakın üretici ustalarımız varmı???

turgay ÖZ

Yeni Üye
S.a ben bağcılardayım muhabbet kuşuna merak sardım bu aralar 4 lü pvc kafes teğmin ettim ve 2 çift yavrudan mubiş bakıyorum bu bağcılarda hem devamlı alış veriş yapabileceğim ve tecrübelerinden faydalanacağım ustalar var mı??? YADA YAKIN SEMTLERDEDE OLUR ŞİMDİDEN YARDIMCI OLCAK OLAN VARSA TEŞEKKÜRLER.

bağcıların neresinde oturuyorsun petshop var önerebilecegim

Merkeze yakınım petshop adresini alsam olur yem teğmin etmek açısından ama benim gereksinimi taşımıyor petşhop olaya hep ticari acidan bakıyorlar ne samimi bi muhabbet yada gerçekten bi ihtiyaca yada bilgiye yardımları var sadece gereksiz şeyler satıyorlar. çok basiti geçen yawru 2 kuş aldım acemilik parazit kontrolu yapmadım kafese koydum 3 gün sonra koca kafes 4 kuş ve kapalı balkonu pire sardı. Kafayı yicektim pet şhopları dolaşıyorum ne etkilidir diye adam kesin çozum diye bi şişe verdi eve geldim sıktım etkilerini bi okuyayim dedim tüy bakım spreyimiş. Neyseki siteden ustalar ilaç ismi verdi. Balkonuda bir güzel böçek ilacıyla ilaçladım şuan bi sıkıntıyok yani demek istediğim ben samimi bir ortam arıyorum yeri gelcek oturup çay içe bileceğimiz bi yer sadece ticaret elden ürün çıkartmak derdi olduktan sonra bununla birlikte petşhoptan kuş almakta istemiyorum gerçi:))

Lovell orda. Yuzyil tabyada. Iki yavru cekoslovak almistim. Tavsiye edebilirim. Facebook uzerinxen ali ambar kutuk diye arat

dostum haznedarda spungle kuş eviyle albino kuş evi var. takip edersen iyi kuşlar alırsın.. ama hacı ya dikkat et

Geri