petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bağcılara yakın üretici ustalarımız varmı???

Konusu 'Yurtiçi Üreticilerimiz' forumundadır ve turgay ÖZ tarafından 19 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    S.a ben bağcılardayım muhabbet kuşuna merak sardım bu aralar 4 lü pvc kafes teğmin ettim ve 2 çift yavrudan mubiş bakıyorum bu bağcılarda hem devamlı alış veriş yapabileceğim ve tecrübelerinden faydalanacağım ustalar var mı??? YADA YAKIN SEMTLERDEDE OLUR ŞİMDİDEN YARDIMCI OLCAK OLAN VARSA TEŞEKKÜRLER.

2. umut aktaş

umut aktaş New Member

Beğenileri:
    0
    bağcıların neresinde oturuyorsun petshop var önerebilecegim

3. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    Merkeze yakınım petshop adresini alsam olur yem teğmin etmek açısından ama benim gereksinimi taşımıyor petşhop olaya hep ticari acidan bakıyorlar ne samimi bi muhabbet yada gerçekten bi ihtiyaca yada bilgiye yardımları var sadece gereksiz şeyler satıyorlar. çok basiti geçen yawru 2 kuş aldım acemilik parazit kontrolu yapmadım kafese koydum 3 gün sonra koca kafes 4 kuş ve kapalı balkonu pire sardı. Kafayı yicektim pet şhopları dolaşıyorum ne etkilidir diye adam kesin çozum diye bi şişe verdi eve geldim sıktım etkilerini bi okuyayim dedim tüy bakım spreyimiş. Neyseki siteden ustalar ilaç ismi verdi. Balkonuda bir güzel böçek ilacıyla ilaçladım şuan bi sıkıntıyok yani demek istediğim ben samimi bir ortam arıyorum yeri gelcek oturup çay içe bileceğimiz bi yer sadece ticaret elden ürün çıkartmak derdi olduktan sonra bununla birlikte petşhoptan kuş almakta istemiyorum gerçi:))

4. arkeobisiklet

Lovell orda. Yuzyil tabyada. Iki yavru cekoslovak almistim. Tavsiye edebilirim. Facebook uzerinxen ali ambar kutuk diye arat

5. tempusfugit

Beğenileri:
    0
    dostum haznedarda spungle kuş eviyle albino kuş evi var. takip edersen iyi kuşlar alırsın.. ama hacı ya dikkat et

Sayfayı Paylaş