petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bağışıklığını Güçlendirmek İçin Vitamin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cocomade tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Selamlar,
    Muhabbet kuşum 8-9 aylık civarı bir erkek. Oldukça hareketli ve canlı bir kuş ancak kuşum ufacık bir hava değişiminde çok kısa süre de olsa bi tüylerini kabartıp halsizleşiyor 1-2 saat içinde geri eski haline dönüyor. Normal zamanda vitamin ve ilaç verme taraftarı değilim kuşuma, genelde vitaminlerini sebzeden meyveden almasını sağlıyorum, mama veriyorum ama anladım ki kuşumun direnci ve bağışıklık sistemi çok zayıf. Bu yüzden sizlerden ağır olmayan, günlük kullanıma uygun destekleyici vitamin önerilerinde bulunmanızı istiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. :)

#1 cocomade, 14 Şubat 2014
    Son düzenleme: 14 Şubat 2014
  2. Ceren Çağlayan

Ben Alvimun ve Aviconcept kullaniyorum, yurtdisindan getirttirdim, burda yok sanirim. :) Onerebilecegim tek bu var...

#2 Ceren Çağlayan, 14 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Şubat 2014
  3. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    evet isimleri googleladim sadece yabanci siteler cikiyor. :/ ilginiz icin tesekkur ederim yine de.

4. Ceren Çağlayan

Bir ara Multisol kullanmistik, faydasini da gorduk. Sonra hakkinda pek iyi seyler okumadim ama.

5. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Sera urunleri nasildir acaba? bildigim kadariyla o da iyi bir marka.

6. Toprak Akalın

Kuşu bilemem ama balık ürünlerinde ortalama üstü bir marka.

Sayfayı Paylaş