petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bakar mısınız

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet23 tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. mehmet23

mehmet23 New Member

Beğenileri:
    0
    Muhhabbet kuşlarının gagaları uzayınca ne yapılıyor? Bilgi verirseniz sevinirim..

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    267
    Kafeste gaga taşı bulundurulursa gagasının uzamasının önüne geçilir. Buna rağmen uzayan gagaları elle kesmek gerekebilir.

3. Furkan AYKAÇ

Beğenileri:
    1
    Ben hiç gagayı kesmedim denemedim bu güne kadar. Onlar kendisi hallediyor gagataşı varsa ve hala oluyorsa varsa veterner yardımı alın bence.

4. Rukiye Kalyoncu

Beğenileri:
    2
    Normalde gaga taşı kullanılıyor,fakat benim kuşum ilk zamanlarda gaga taşını kullanmadığı için ben kuşu aldığım kuşçuya götürüp orada kestiriyordum.Eğer böyle bir imkanın varsa kuşçuya götür ama ondan önce gaga taşı varsa eğer zaten gerek kalmıyor kuş onu kendisi hallediyor.

Sayfayı Paylaş