petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ballı kraker verince yem yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Veysel. tarafından 15 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Veysel.

Veysel. Guest

Merhaba arkadaşlar muhabbet kuşumun kafesine ballı kraker koyuyorum ufak kendi yaptığım onu bitirene kadar hep onu yiyor yem yemiyor yada çok az yiyor bu yüzden ballı krakeri az vermeliyim diye düşünüyorum acaba kaç günde bir vermeliyim (verdiğimi bi gün içinde bitiriyor) yardım edene şimdiden teşekkürler

Not: krakerlerin fotoğrafını koyacaktım ama şu anda telefonun şarjı yok kısa sürede fotoğraf koyacağım

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    hiç vermeseniz kuş için daha iyi olur

3. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ev yapimiysa haftada 1 iyidir.

4. Veysel.

Veysel. Guest

neden? sakıncası ne ki ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:32 -->-> Daha önceki mesaj 18:31 --

@KORDON saol

5. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Sakincasi hayvan balli krakere alisirsa normal yem yemez. Hep balli yem yemesi kilo artisi, enerji fazlaligi vb. Sorunlara yol acabilir.

6. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    ben zararlı oldugunu düşünüyorum daldarı verin tohum çimlendrin verin ama ballı krakerlere karsıyım

7. Veysel.

Veysel. Guest

teşekkürler

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusu balli yem yemiyor