Karadeniz Pet

banyo aliskanligi

Ahmet SARUHAN

Paylaşımcı Üye
iyi forumlar kusumu bir turlu banyo yaptiramadim banyoluk aldim yapmiyr kafes disinda su dolu tepsi getirdim bir defa icine girip cikti o cesmenin yanina gittim suyu actim elimi altina koyupbekledm gene yapmadi lutfen bi yardim edin nasil banyoya alistiracm 3 aylik kus evcil

Suyu tepsiye koyup şıp şıp vurup ses çıkartabilirsin. Sevdiği oyuncağı veya lahana, marul yaprağı koyabilirsin. Hiç yıkanmıyorsa fıs fıs ile su sık üzerine.

denedim abi marol degilde elmayi daha cok sever diye elma koydum onu yemek icn girdi icine girer girmezde geri cikti fis fis ilede siktigimda cok korkuyr

Yavrular pek banyoyu sevmiyorlar iyice bunalmalari gerek damızlık olsun da ben görürüm onu maşallah kuşunuza

bende de aynı sorun var kardeşim 3 gündür banyoluk koyuyorum kafese hergün yeniliyorum suyu girmiyo içine veya ben görmüyorum :) kendisi bilir yani :):)

Yavrular pek banyoyu sevmiyorlar iyice bunalmalari gerek damızlık olsun da ben görürüm onu maşallah kuşunuza

abi tuy dokumune girdi bi kac yerde gordumtuy dokumunde banyo cok buyk kolaylik sagliyrmus

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:17 -->-> Daha önceki mesaj 13:16 --

bende de aynı sorun var kardeşim 3 gündür banyoluk koyuyorum kafese hergün yeniliyorum suyu girmiyo içine veya ben görmüyorum :) kendisi bilir yani :):)

aynen kardesim sanki inada binmisler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:18 -->-> Daha önceki mesaj 13:17 --

Yazın havalar iyi bi ısınınca verirsin banyoyu :)

tmm abi oyle yaparm

Sen sabret tak banyolugu o girmek isterse girer

Geri