Karadeniz Pet

Banyo Sonrası Mahmurluk

banyoluğu var kendisi daldı :) şükür evimiz sıcak akşamları 27 dereceyi buluyor :)

her ne kadar sıcak olursa olsun kış günü içersi 40 derece bile olsa kuşun yıkanması doğru değil çünkü ortam doğal olarak değil suni yöntemlerle yani kalörüfer doğalgaz gibi şeylerle ısınıyor ve illaki inişler çıkışlar oluyor ve sıcaklık stabil deil onun için banyoluğu sökmekte fayda var

banyoluk olmassa hayvan küçük suluğuna girmeye çalışıyor. akşamları banyoluk yarım saat takılı kalıyor zaten

maşallah cok tatlı benim dişi yavrumun ikizi ;)

15dk da kurudu bile. üşümez bu 2 haftada 5. banyosu akşamları sıcak oluyor bunalıyor sanki

Eviniz sicaksa sıkıntı olmaz.. Bende kış yaz farketmez arada banyo veriyorum.. Bu kadar fazla banyo yaptırmayın ama haftada 2 haftada 1 yeterli olur..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

benim diside dün su bardağınin içine daldi ve yikanmaya basladi bende kıyamadım kus yıkandıktan sonra hemen sobanin arkasına koyup kuruttum zaten kuşların odasi gece gündüz 25-26 derece sıkıntı olmuyor

Benimkisi kedi gibi nefret ediyor sudan:) kirli kirli dolasiyor etrafta:)

Benim kuşum yazın yıkanmadı.Bu hafta iki kere suluğunda yıkandı engel olamaz ki insan :)