petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo yaptıracam uygunmu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Akın tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar bugün kuşuma saat 10.30 gibi banyo yaptıracam banyoluğu yok nasıl yaptıracam bide yaptıktan sonra neye dikkat edecem

2. Yusuf Akyüz

Ege ve Marmara bildiğim kadarıyla yağmurlu. Bu havada banyo yaptırmanız uygun olmaz. Bilmiyorum nerede oturuyorsunuz. Bir kap koyun. Eğer ihtiyacı varsa ve sudan korkmuyorsa yapacaktır. Ayrıca ürkmüyorsa banyo sonrası havluya sarıp kurutabilirsiniz.

3. Akın

Akın New Member

Beğenileri:
    0
    Antepteyim hava 33 derece olacak 10.30 da ve güneşli

4. Fatih TEKSOZ

Beğenileri:
    0
    Birincisi sen değil kendisi yapacak ikincisi hacminden büyük bi kap olsun çay tabağı bile yeterli aslında

#4 Fatih TEKSOZ, 31 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 31 Mayıs 2014
  5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Ben banyo yaptırma şeklimi anlatayım, çünkü kendileri çok zor banyo yapıyorlar ve ayaklarına bazen pislik bulaşabiliyor.

Kabın içinde ılık su koyuyorum. İçine de biraz elma sirkesi ekliyorum. Ardından kuşumu elime alıp ayaklarına kuyruğuna kanatlarına kanat altlarına ensesine su döküyorum yavaş yavaş. Öyle hoşuna gidiyor ki ardından pencere kenarına güneşe bırakıyorum. 10 dakika içinde kuruyor. Allaha şükür hasta filan olmadı ikisi de. Bu ikinci denemem. Şu an salıklar, ortalığı yıktıyorlar:)

Sayfayı Paylaş