Karadeniz Pet

banyo yaptıracam uygunmu

Akın

Meraklı Üye
Arkadaşlar bugün kuşuma saat 10.30 gibi banyo yaptıracam banyoluğu yok nasıl yaptıracam bide yaptıktan sonra neye dikkat edecem

Ege ve Marmara bildiğim kadarıyla yağmurlu. Bu havada banyo yaptırmanız uygun olmaz. Bilmiyorum nerede oturuyorsunuz. Bir kap koyun. Eğer ihtiyacı varsa ve sudan korkmuyorsa yapacaktır. Ayrıca ürkmüyorsa banyo sonrası havluya sarıp kurutabilirsiniz.

Ege ve Marmara bildiğim kadarıyla yağmurlu. Bu havada banyo yaptırmanız uygun olmaz. Bilmiyorum nerede oturuyorsunuz. Bir kap koyun. Eğer ihtiyacı varsa ve sudan korkmuyorsa yapacaktır. Ayrıca ürkmüyorsa banyo sonrası havluya sarıp kurutabilirsiniz.

Antepteyim hava 33 derece olacak 10.30 da ve güneşli

Ben banyo yaptırma şeklimi anlatayım, çünkü kendileri çok zor banyo yapıyorlar ve ayaklarına bazen pislik bulaşabiliyor.

Kabın içinde ılık su koyuyorum. İçine de biraz elma sirkesi ekliyorum. Ardından kuşumu elime alıp ayaklarına kuyruğuna kanatlarına kanat altlarına ensesine su döküyorum yavaş yavaş. Öyle hoşuna gidiyor ki ardından pencere kenarına güneşe bırakıyorum. 10 dakika içinde kuruyor. Allaha şükür hasta filan olmadı ikisi de. Bu ikinci denemem. Şu an salıklar, ortalığı yıktıyorlar:)

Geri