Karadeniz Pet

banyo

olcay

Meraklı Üye
mrb iyi günler mubişime banyo yapmayı nasıl öğretebilirm ılık suyu koyuyorum önüne derin olmiycak şekilde kabın etrafında dönüyor ama girmiyor içine gagasını sokuyor bazen su içiyor galiba ama banyo yapmıyor birkez içine zıpladı sonrada çıktı evin ısısı iyi hasta olumaz diye düşünüyorum tabi zorlamıyorumda suyun içine çekirdek atıyorum çünkü çok seviyor kemirmeyi marulda koysam girmiyor 4.5 aylık şaşkın ım

İki parmağini suda sapirdat yüzerken ayagini cirptigin gibi ben benim muhabbeti öyle alistirdim

öyle yapıyorum geliyor sonrada tabağın etrafında dönüp girmiyor gagsını sokuyor ama girmiyor

Olcay bey başka bi yöntem bilmiyorum bilen arkadaşlar yazarlar birazdan

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sizin banyoluğunuz yok galiba,tabaktan bahsediyorsunuz.alın bir tane banyoluk asın kafesin yanına o kendi kendine girer

Banyoluk takın bence ya da şöyle yapın sürekli yapmasını istemiyorsanız, bi kaba suyu koyun birazda yeşillik koyun içine o yiyim derken su gelince ağzına hoşuna gidecektir içine girip banyo yapar. Benim kuşlarım yeşilliksiz banyo yapmıyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

sizin banyoluğunuz yok galiba,tabaktan bahsediyorsunuz.alın bir tane banyoluk asın kafesin yanına o kendi kendine girer

okan bey ceabınız için tşklr işin garibi benim mubiş kafese girmekten nefret ediyor ben alınca 1 aylıktı alışması tamam 15 e yakın kelime biliyor oynamaya bayılıyor ama kafese koyunca çıldırıyor dışarı çıkmak için parçalıyor kendini zaten kafes açık kendi sadece yem yemeye e su içmeye giriyor oyuncak da koysam o bizim omuzlarımızda başka yere gitmez nette görüyorum normal kabda banyo yapıyorlar ama dediğinizide deniycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

Banyoluk takın bence ya da şöyle yapın sürekli yapmasını istemiyorsanız, bi kaba suyu koyun birazda yeşillik koyun içine o yiyim derken su gelince ağzına hoşuna gidecektir içine girip banyo yapar. Benim kuşlarım yeşilliksiz banyo yapmıyor :)

benim mubiş biraz farklı galiba yeşillikde koysam gelmiyor :)

okan bey ceabınız için tşklr işin garibi benim mubiş kafese girmekten nefret ediyor ben alınca 1 aylıktı alışması tamam 15 e yakın kelime biliyor oynamaya bayılıyor ama kafese koyunca çıldırıyor dışarı çıkmak için parçalıyor kendini zaten kafes açık kendi sadece yem yemeye e su içmeye giriyor oyuncak da koysam o bizim omuzlarımızda başka yere gitmez nette görüyorum normal kabda banyo yapıyorlar ama dediğinizide deniycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

benim mubiş biraz farklı galiba yeşillikde koysam gelmiyor :)

Belki sizden çekiniyor olabilir alışkınmı size iyice

yukarda da anlattığım gibi benim omuzumdan inmez kedi gibi peşimde gezer evin içinde 1 aylıktı ben aldığımda şuan 4.5 aylık ve 15 e yakın kelime öğrettim hep onunla ilgienirim valla arkadaşlaerdada var muhabbet ama benim mubişim kadar sahibine bağlı değiller kafesine girmez akşamakadar omuzumda kafamda anlamdım neden banyo yapmaz :)

Kusunuz size alisiksa musluktan da yaptirmayi deneyebilirsiniz. Bizimki ben banyoda elimi yikarken hemen elime konar sonra suyla oynar belki sizin kusunuzda size cok alisiksa siz elinizi yikarken merak edip oynamak isteyebilir ama cok dikkatli olmaniz lazim suyun az acilmis olmasi ve kusun suyun altina tamamen girmemesi gerekiyor bizimki oyle yaptigi icin bir kere usuttu.

Son düzenleme:
dediğiniz şekilde yapıcam bide bana çok alışık

Geri