petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

banyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve olcay tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    mrb iyi günler mubişime banyo yapmayı nasıl öğretebilirm ılık suyu koyuyorum önüne derin olmiycak şekilde kabın etrafında dönüyor ama girmiyor içine gagasını sokuyor bazen su içiyor galiba ama banyo yapmıyor birkez içine zıpladı sonrada çıktı evin ısısı iyi hasta olumaz diye düşünüyorum tabi zorlamıyorumda suyun içine çekirdek atıyorum çünkü çok seviyor kemirmeyi marulda koysam girmiyor 4.5 aylık şaşkın ım

2. wasted

wasted Guest

İki parmağini suda sapirdat yüzerken ayagini cirptigin gibi ben benim muhabbeti öyle alistirdim

3. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    öyle yapıyorum geliyor sonrada tabağın etrafında dönüp girmiyor gagsını sokuyor ama girmiyor

4. wasted

wasted Guest

Olcay bey başka bi yöntem bilmiyorum bilen arkadaşlar yazarlar birazdan

e-tab4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    sizin banyoluğunuz yok galiba,tabaktan bahsediyorsunuz.alın bir tane banyoluk asın kafesin yanına o kendi kendine girer

6. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

7. Mana

Mana Guest

Banyoluk takın bence ya da şöyle yapın sürekli yapmasını istemiyorsanız, bi kaba suyu koyun birazda yeşillik koyun içine o yiyim derken su gelince ağzına hoşuna gidecektir içine girip banyo yapar. Benim kuşlarım yeşilliksiz banyo yapmıyor :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

8. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    okan bey ceabınız için tşklr işin garibi benim mubiş kafese girmekten nefret ediyor ben alınca 1 aylıktı alışması tamam 15 e yakın kelime biliyor oynamaya bayılıyor ama kafese koyunca çıldırıyor dışarı çıkmak için parçalıyor kendini zaten kafes açık kendi sadece yem yemeye e su içmeye giriyor oyuncak da koysam o bizim omuzlarımızda başka yere gitmez nette görüyorum normal kabda banyo yapıyorlar ama dediğinizide deniycem

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:38 -->-> Daha önceki mesaj 17:36 --

benim mubiş biraz farklı galiba yeşillikde koysam gelmiyor :)

9. Mana

Mana Guest

Belki sizden çekiniyor olabilir alışkınmı size iyice

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    yukarda da anlattığım gibi benim omuzumdan inmez kedi gibi peşimde gezer evin içinde 1 aylıktı ben aldığımda şuan 4.5 aylık ve 15 e yakın kelime öğrettim hep onunla ilgienirim valla arkadaşlaerdada var muhabbet ama benim mubişim kadar sahibine bağlı değiller kafesine girmez akşamakadar omuzumda kafamda anlamdım neden banyo yapmaz :)

11. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz size alisiksa musluktan da yaptirmayi deneyebilirsiniz. Bizimki ben banyoda elimi yikarken hemen elime konar sonra suyla oynar belki sizin kusunuzda size cok alisiksa siz elinizi yikarken merak edip oynamak isteyebilir ama cok dikkatli olmaniz lazim suyun az acilmis olmasi ve kusun suyun altina tamamen girmemesi gerekiyor bizimki oyle yaptigi icin bir kere usuttu.

#11 cocomade, 4 Mayıs 2014
    Son düzenleme: 4 Mayıs 2014
  12. olcay

olcay New Member

Beğenileri:
    0
    dediğiniz şekilde yapıcam bide bana çok alışık

Sayfayı Paylaş