Karadeniz Pet

Baskasindan kus isteme...

Hulyaa

Paylaşımcı Üye
Merhaba arkadaslar. Yine sizden akil almaya ihtiyacim var. Bu sefer kendi kuslarim icin degil gordugum muhabbet kuslari icin. Dun ozel bir okulla konusmaya gitmistik beklerken kus sesleri duydum. Baktim 3 ayri kocaman kafeste birinde saka galiba. Birinde cennet papagani. Diger kafeste de iki muhabbet kusu vardi. Saka ve papaganin durumu iyiydi. Yalniz muhabbet kuslarindan biri kafa tuyu haric nerdeyse vucudunun tamaminda tuy kalmamis yaa yolmus yada hastalikli digeri de kabarik ve uyku halindeydi. o an konusuyoruz diye soramadim resmini de cekemedim yalniz yarin bir daha gidicem okula. Acaba istesem tepkiyle karsilasirmiyim ki? Bende de 3 kus var biliyorsunuz. Napim? onlari orda oyle gorunce dunden beri icim icimi yer oldu.

Kuslar okula ait. Yarinda resimlerini cekmeye calisirim

Kuşun hasta olabileceğini iletin. Duruma göre tedavisinde rol almak istediğinizi, sahiplenme arzunuzu belirtin. Cevap hayır olursa kuşun gidişatını takip edin, yazık üzüldüm.

Durumu iza edin hastalıklı olduklarını vs. Alabilme imkanınız varsa başka odada barındırın sizin kuşların bulunduğu ortama bir süre sokmayın.

Tesekkur ederim. Muhabbet olanlari hasta belli. Biri dedigim gibi nerdeyse tamamen tuysuz gogus kismi ozellikle yoktu. Diger kusta iyi gorunmuyordu. Suluklari kirli akilli yemlik takilmis ama yamuk duruyodu. Dunden beri surekli aklimdalar. Isteyenin bi yuzu kara demisler vermeyenden de zorla almaya calisicam. agzi yok dili yok aci icinde duruyolar.dua edin yarin alip gelebileyim

Tesekkur ederim. Muhabbet olanlari hasta belli. Biri dedigim gibi nerdeyse tamamen tuysuz gogus kismi ozellikle yoktu. Diger kusta iyi gorunmuyordu. Suluklari kirli akilli yemlik takilmis ama yamuk duruyodu. Dunden beri surekli aklimdalar. Isteyenin bi yuzu kara demisler vermeyenden de zorla almaya calisicam. agzi yok dili yok aci icinde duruyolar.dua edin yarin alip gelebileyim
İnşallah.

Geri