petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

beceriksiz..

Konusu 'Üreticiler Platformu' forumundadır ve ugur67 tarafından 8 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Uzun suredir (yaklasik 2 sene) beklemem sonucunda erkek muhabbetimin ciftlesmeyi bilmediğini anladım. Ayrıca diğer ciftim de yumurtalu gelmişti 5 ay olmasına rağmen herhangi bir çiftleşme emaresi yok anlayamıyorum yaklaşık 2 haftadır ayirdim beklemedeyim. Bu durum beni ciddi anlamda soğutmaya başladı

2. Yağız Bulut

Yağız Bulut New Member

Beğenileri:
    0
    ciftleşmeyi bilmeyen erkek var mıdır doğru zamanı bekliyordur:D

3. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Doğru zamanı gelsede beceremiyor ki disi kuyruğunu kaldirmaktan dusecek neredeyse kendisi de deli gibi kafa sallıyor ama bi üste çıkamıyor diger cift de bana gelince bacı gardaş oldu heralde ilk geldigi zaman 1-2 kere ciftlestiklerini gördüm sonra tamamen kardeş gibiler işte

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    2-3 hafta daha bekle. Erkek yuvalıklı kafeste olsun.
    Haftada 2-3 gün mama ve vitamin verin.
    Yemine haftada 1 çay kaşığı kızıştırıcı tohumlardan ekleyin. (Kuşların tüyde olmaması gerek)

5. ugur67

ugur67 Member

Beğenileri:
    0
    Yapmadığım bisey kalmadi hepsini yaptım hocam nijer ve diger tohumsal kizistiricilarin dışında mama için kizistirici takviyeler de veriyorum ama olmuyor. Denilen kadar bekletip birlestirdigim de kuşları cok güzel kur yapıyor ama uste çıkmıyor bir türlü. Diger cifti zaten hala bekletiyorum onlar daha da umutsuz geliyorlar yumurtalı almis olmama rağmen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

Erkegin disinin uzerine cikamamasiyla ilgili başka tecrübesi olan var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

Evet arkadaşlar? ?

Sayfayı Paylaş