Karadeniz Pet

beceriksiz..

ugur67

Yeni Üye
Uzun suredir (yaklasik 2 sene) beklemem sonucunda erkek muhabbetimin ciftlesmeyi bilmediğini anladım. Ayrıca diğer ciftim de yumurtalu gelmişti 5 ay olmasına rağmen herhangi bir çiftleşme emaresi yok anlayamıyorum yaklaşık 2 haftadır ayirdim beklemedeyim. Bu durum beni ciddi anlamda soğutmaya başladı

Doğru zamanı gelsede beceremiyor ki disi kuyruğunu kaldirmaktan dusecek neredeyse kendisi de deli gibi kafa sallıyor ama bi üste çıkamıyor diger cift de bana gelince bacı gardaş oldu heralde ilk geldigi zaman 1-2 kere ciftlestiklerini gördüm sonra tamamen kardeş gibiler işte

Yapmadığım bisey kalmadi hepsini yaptım hocam nijer ve diger tohumsal kizistiricilarin dışında mama için kizistirici takviyeler de veriyorum ama olmuyor. Denilen kadar bekletip birlestirdigim de kuşları cok güzel kur yapıyor ama uste çıkmıyor bir türlü. Diger cifti zaten hala bekletiyorum onlar daha da umutsuz geliyorlar yumurtalı almis olmama rağmen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:47 -->-> Daha önceki mesaj 22:13 --

Erkegin disinin uzerine cikamamasiyla ilgili başka tecrübesi olan var mı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:48 -->-> Daha önceki mesaj 08:47 --

Evet arkadaşlar? ?

Geri