Karadeniz Pet

Belki Yapmak İsteyen Olur :)

yasin51

Meraklı Üye
Salmada kuş besleyen arkadaslar yem üflemeye yemi ziyan etmeye son.Bir adet akıllı Yemlik İşinizi Görür.Reklam gibi giriş yaptım :D

7oDgyN.jpg

P5DkOO.jpg

gk689O.jpg

ZL3kO3.jpg

oAV36X.jpg

lkZjbQ.jpg

VlDa3B.jpg

nAlMJN.jpg

vgP5JA.jpg

1YEvGB.jpg

Elinize sağlık , güzel olmuş , tahtadan akıllı yemlik. :)

Güzel düşünce, tebrikler..
Ben salmaya şöyle bir yemlik aldım, henüz kullanmaya başlamadım ama ==> Salma Yemlik + Suluk

evet abi silo yemlik tarzı ama yanlış bilmiyorsam yem üfleme derdi onda da var :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:32 -->-> Daha önceki mesaj 16:31 --

Elinize sağlık , güzel olmuş , tahtadan akıllı yemlik. :)

tşk biz dediğimiz gibi hobiciyiz :)

çok güzel olmuş fikirde güzel :)

Güzel düşünce, tebrikler..
Ben salmaya şöyle bir yemlik aldım, henüz kullanmaya başlamadım ama ==> Salma Yemlik + Suluk

Bu tip yemlikler genellikle tohumları bütün yutan civciv tavuk gibi ayvanlar için uygun bildiğim kadarıyla. Muhabbetlerin kırdıkları yem kabuklarının aynı yere düşmesiyle belli bir süre sonra yem kabukla örtülür.

doğru dedin abi :)

Bu tip yemlikler genellikle tohumları bütün yutan civciv tavuk gibi ayvanlar için uygun bildiğim kadarıyla. Muhabbetlerin kırdıkları yem kabuklarının aynı yere düşmesiyle belli bir süre sonra yem kabukla örtülür.

Dikkatli bakarsan dibi komple açık değil yem yiyecekleri yerin.. Oradan yemi aldığında kafayı mecburen yukarı kaldıracak, kabuğun çok küçük bir kısmı geri düşebilir diye düşünüyorum.
Olmadı suluk olarak ta kullanılabiliyor. :)