Karadeniz Pet

Benim Mubişler

• Konbuyu başlatan Sinan ÇELİK
  • Başlangıç tarihi
maşallah 41 kez :) çok güzeller en sondaki yavruya bayıldım çok tatlı bir kuş olacak :) paylaş arada resimlerini böyle kardeşim güzel oldu ;)

Kuşlarınız çok iyi ve güzellerde , sizin foto çekicem diye kuşları avucunuzda sıkıştırmanız çok hoşuma gitmedi. Düşünsenize biri sizi avucunuzun içinde bastırarak sıkıştırarak tuttuğunu. ve bu tutma sırasında herhangi bir kaçma girişiminde bir yerlere vurabileceği de hesaba katılırsa çok sakıncalı bir durum ortaya çıkar...

Kuşları ilaçlarken tutuyorum sadece ve de emin olun avucumda sıkmıyorum.

maşallah kuşlarınız çok güzel :)

teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun inşallah

Masallah kuslariniz cok guzel. Heleki beyaz disi harika :) guzel yavrular aldiginiza eminim :)

Teşekkürler beyaz dişili çift elime yeni geldi. Ben yavru almadım henüz. İnşallah oda olur bir gün :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:05 -->-> Daha önceki mesaj 17:02 --

maşallah 41 kez :) çok güzeller en sondaki yavruya bayıldım çok tatlı bir kuş olacak :) paylaş arada resimlerini böyle kardeşim güzel oldu ;)

Teşekkür ederim kardeşim senin kuşların kadar olmasa da güzeller işte ;) yavru gözbebeğim oldu zaten :) İnşallah kötü birşey olmaz büyür de arada büyüdükçe paylaşırım.

kaybetim derken öldümü yoksa evden mi kaçti. beyaz kuşunuz cok güzelmiş. bu arada.

inşallah seninle beraber uzun bir ömür geçirirler :) büyümüş tamamen tüylenmiş hallerini de görmek kısmet olur bize umarım :) adı var mı bilmem ama fındık gibi :D fındık dicem ona bundan sonra :D

Cidden beyaz goz alici herkez beyazi begeniyor :) digerleride guzelde beyaz hepsini guzelligini ele almis durumda :)

kaybetim derken öldümü yoksa evden mi kaçti. beyaz kuşunuz cok güzelmiş. bu arada.

Öldü maalesef solunum problemi vardı kurtaramadım.

inşallah seninle beraber uzun bir ömür geçirirler :) büyümüş tamamen tüylenmiş hallerini de görmek kısmet olur bize umarım :) adı var mı bilmem ama fındık gibi :D fındık dicem ona bundan sonra :D

İsmini şans koydum. Şanslı fındık oldu :)

Cidden beyaz goz alici herkez beyazi begeniyor :) digerleride guzelde beyaz hepsini guzelligini ele almis durumda :)

Beyaz olanın renkleri gerçekten güzel kuyruk kısmında mavilik var kanatlarındaki benekler kahverengi enteresan bir kuş :)

Masallah diyelimde nazar degmesin :)

maşallahları var hepsinin