Benim suçum mu intihar mı etti

Konusu 'Onun Anısına' forumundadır ve Cllknn tarafından 7 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. Cllknn

Cllknn Aktif Üye

Beğenileri:
    1
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    merhaba arkadaşlar ben mavi tenk bir kuş almıştım bana alışmıştı kafesinde zor zor gelirdi ilgilenirdim seviyordumda yalan yok.
    Kuşumu omzuma çıkarttım salona götürdüm dünde elime gelmeyi öğretmiştim kuşum için kombi yakıyordum evde yokken bile neden böyle oldu bilmiyorum.Bugün salona götürdüm makarna ısıtmak için ocağı yaktım herşey saniyeler içinde oldu ilkkez kuş benim üstümden uçtu ve salondaki perdeye çarptı defalarca çarpmıştı birşey yok dedim 1 saniye içinde maviş dedim yanına gittim kuşum gak dedi acı birşekilde bir baktım ters dönmüş hemen elime aldım banyoda soğuk suya götürdüm hareket etmiyordu ağzımla gagasını açıp nefes alıp verdim tepki yoktu kısa zamanda soğudu.Neden böyle oldu bilmiyorum en iyi vitaminleri aldım kuşum hapşurıyor diye.Kuşum çokca titriyodu ama odanın sıcaklığı gayet yeterli atletle bile üşümüyorum.Neden neden şimdi kalıriferin üstünde ayakları üstte sırt üstü duruyor kafasını çarpan serçeler gördüm su tutularak kurtuldu.Bir kuş bu kadar çabuk nasıl ölür?Nasıl ya 3 hafta geçirdim onunla ben elimden geleni yaptım evde tek yaşıyorum evdeydim bugün yarın sınavım vardı ben bu mıralle sınava çalışmak ve vizeden geçmek?Keşke kafesinde kalsaydı ben salona götürmesem yaşıycaktı şuanda...

2. Fatih TEKSOZ

Fatih TEKSOZ Profesyonel

Beğenileri:
    35
    Yer:
    türkiye
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    5 ile 10 tane
    kafesinden çıkarmasaydım yaşayacaktı demişsiniz ona bakacak olursak sahiplenmeseydinizde yaşayacaktı, ölüm ve yaşam allahın işidir kendinizi suçlamayın, üzülmenizi anlıyorum sonuçta bir canlı ama ölüm allahın emri yapacak birşey yok geçmiş olsun kardeşim.

23Baron34, Gülsarı ve Ahmet Kocturk bunu beğendi.
  3. Omer3461

Omer3461 Profesyonel
    Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    686
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    gecmıs olsun kardesım cok uzucu bı durum ama kendını suclama senın sucun yok arkadasında dedıgı gıbı sahıplenmeseydınde olucekdı senınle alakası yok kusun vadesı dolmus basın sag olsun cok uzuldum kendını suclama :/

4. Cllknn

Cllknn Aktif Üye

Beğenileri:
    1
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Sağolun arkadaşlar az önce toprağa gömdüm çok derin olmadı çatal kaşıkla kazdığım için üstüne toprak attıktan sonra karton koydum sonra kartınun üstüne taş koyup toprakla kapayıp ayağımla bastım kedi köpek yemez umarım.
    Burda muhabbet kuşu sahiplerine tavsiyem kuşunuzu salarken dikkatli olun benimki ocak çıtırtısından bile korktu kafasını perdeye vurdu tek gak sesiyle öldü.Sizde üzülmeyin ihmalle olan ölüm insanı üzüyorDaha önce daha kötüsünüde yaşadım 1 yıllık muhabbetim bir gün boyunca kafeste çırpınarak ölmüştü.Bu öyle olmadı aniden öldü acı çekmedi diye teselli ediyorum kendimi.Neticede bir kuş diyip geçmeyin emin olun bağlanmasanız bile boyutundan çok can yakıyor bugün yaşadım ve gördüm kuşlarınıza iyi bakın onları mutlu edin küstürmeyin kendinize

5. joelucifer

joelucifer Bakıp Çıkıcam

Beğenileri:
    1
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    hocam kuşun vadesi dolmuş. bende bir tane kuş var hiç kafese kapatmıyorum sürekli uçuyor sağa sola çarpıyor.kaç aydır böyle birşey olmadı kendini suçlama hocam.

6. AycaBouchar

AycaBouchar Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Eğer kuşunuz kafasını doğrudan cama çarptiysa boynu kırılmış olabilir. Başınız sağolsun...

7. EnginV

EnginV Site Bağımlısı

Beğenileri:
    19
    Yer:
    Sinop
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Köpek, Kedi, Akvaryum
    Kuş sayısı:
    1 tane
    Büyük geçmiş olsun. Acınızı dindirmenin en güzel yolu yeni bir muhabbet kuşudur.

8. Selçuk YÜKSEL

Selçuk YÜKSEL Profesyonel

Beğenileri:
    1.609
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Kanarya
    Kuş sayısı:
    10 ile 20 tane
    Kuşlar intihar etmez. Olabiliyor böyle kazalar başınız sağolsun.

Sayfayı Paylaş