Karadeniz Pet

Bi bakar mısınız lütfen!

Muhabbet32

Paylaşımcı Üye
xJBjJJ.jpg

wOOj64.jpg

wzqNk7.jpg

Önceleri erkek dişiden kaçıyordu ama şu sıralar çok ilgili. Erkek başındaki tüyleri kabartarak onun gagasına omzuna dokunup şarkı söylüyor öpüşüyorlar. bunu çok sık yapıyorlar. Bu eş oldukları anlamına mı geliyor.

Asıl sorum ise dişi kuşum son zamanlarda resimdeki gibi başını önüne eğip hareketsiz bir şekilde bekliyor. Hasta filan mı aceba? Yem yiyor su içiyor. Herşey çok normal ama daha önce resimde olduğu gibi durmuyordu hiç. Sizce neden olabilir. Resimleri antika bi telefonla ancak bu kadar çekebildim. Zaten yaklaşınca korkup kaçıyorlar. Kuşların durumu görünüyor sanırım. :)

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler.

%90 eşleşmişler ama hastalık hakknda bşey söyleyemiyecem

eş duruyorlar bu arada dişin çok kızışmış belki erkeğin üstüne çıkmasını istediğinden belli etmek için eğilip duruyor olabilir peki kuyruğunu havaya kaldırıyor mu bu durumda?

Disi bayagi kizgin duruyor.
Erkek kusun on kisimdan net bi fotosu varmi kizgin olup olmadigina bakmak için.

Kuyruğu aynen resimde göründüğü gibi duruyor. Sağlığının çok iyi olduğuna inanıyorum çünkü hareketlerinde yemesinde içmesinde ötmesinde hiç bir anormallik yok.

dişi vitaminsiz kalmıs vıtamın takvıyesı yapın sıcak bı ortama alın kusları

Bu plastik tüneklerde hiç sağlıklı değil bilginiz olsun. En kısa zamanda değiştirmenizi tavsiye ediyorum.

Ortam sıcaklığı gayet iyi ama vitamin olarak ne vermeliyim. Kuş yemi ve küçücük olan ayçiçeğinden(Papağan yemi imiş aslı) başka birşey yemiyorlar. mama filan denedim hiç bakmadılar bile. Nijer tohumu da yemiyorlar. İlaç olarak vitamin ne önerirsiniz?

Alaka gösteren herkese teşekkürler.

Ikisinin durumuda iyi sikinti yapilacak bir durum yok. Suluklarina 5 damla limon ;-)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ikisinin durumuda iyi sikinti yapilacak bir durum yok. Suluklarina 5 damla limon ;-)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Limon kuşlar için iyi değil diye okumuştum bi yerde. Çok fazla sitrik asit içeriyormuş. Emin misiniz?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:51 -->-> Daha önceki mesaj 14:50 --

erkek kuşunda iş yok gibi

İş olması için ne yapmam gerek kuşu değiştirmekten başka :D

Teşekkürler.

Geri