Karadeniz Pet

Bİ BAKARMISINIZ ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORM

çeresi mavi değilmi

Kesinlikle 2 aylıktan büyük alın çizgileride kaybolmuş

bak kardeşim öncelikle kamen arkadaşımızın dediği gibi tünekleri ayarla ve o oyuncağı çıkar

daha sonra erkek kuşunu üretimhane veya petshop a götür ve dişilerin bulunduğu salmaya at kuşun hangisiyle anlaşırsa onu al eve getir

öyle de yapabilirsin eğer öyle yapacaksan açıklama yapayımmı

dediğim gibi önce tünekleri kamen in dediği gibi ayarla daha sonra yani yarın bir yuvalık al ve kafesine tak yuvalığı taktıktan 10-15 gün sonra mümkünse kızgın bir dişiyi getir erkeğin yanına at ve sabırla beklemeye başla :D

dediğim gibi önce tünekleri kamen in dediği gibi ayarla daha sonra yani yarın bir yuvalık al ve kafesine tak yuvalığı taktıktan 10-15 gün sonra mümkünse kızgın bir dişiyi getir erkeğin yanına at ve sabırla beklemeye başla :D
DEDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM TÜNEKLERİ HALLETTİM PEKİ YA ÇİFTLEŞİRLERSE BAŞ EDEBİLİRMİYİM Kİİ :(

Anlamadım baş edebilirmiyim derken

walla doğum kontrol hapı kullandıracak halin yok yavru zamanıda kafes temizliğine dikkat edecen yemlikleri daha sık dolduracan bide mamayı arttıracan hepsi bu

walla doğum kontrol hapı kullandıracak halin yok yavru zamanıda kafes temizliğine dikkat edecen yemlikleri daha sık dolduracan bide mamayı arttıracan hepsi bu
HAHAHAHAHA İYİYDİ PEKİ HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İSMİNİZİ VE NUMARANIZI ALABİLİRMİYİM BİRŞEY OLDUĞUNDA SİZİ RAHATSIZ ETSEM OLUR MU