Karadeniz Pet

Bir anda son iki saattir siyah dışkılama

Sevde

Meraklı Üye
Merhaba, bir senedir arada hararetlenen onun dışında sorunu olmayan(biraz da arada dışkıda zorlanma olabilir) kuşum son iki saattir siyah diskiliyor gibi görünüyor. Biraz da tüyleri kabarık gibi ama genel olarak çok bir farkı yok. Dışkı fotoğraflarını yorumlayabilirseniz sevinirim.

Tekrar atıyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211120-200832_Gallery.jpg
    Screenshot_20211120-200832_Gallery.jpg
    745.6 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20211120-200824_Gallery.jpg
    Screenshot_20211120-200824_Gallery.jpg
    709.7 KB · Görüntüleme: 19
Muhtemelen koksidiyoz dediğimiz bakteriler çoğalmış, diğer üyelerde baksın ona göre hareket edelim

Muhtemelen koksidiyoz dediğimiz bakteriler çoğalmış, diğer üyelerde baksın ona göre hareket edelim
Evet acil bekliyorum inşallah. Ben de ondan şüphelendim, sabaha kadar gözlemleyeceğim. Eger burada da koksidiyoz ihtimali üzerinde durulursa yarın bilgili bir veterinere götürebilirim 😪

Evet acil bekliyorum inşallah. Ben de ondan şüphelendim, sabaha kadar gözlemleyeceğim. Eger burada da koksidiyoz ihtimali üzerinde durulursa yarın bilgili bir veterinere götürebilirim 😪
Uzun süre aç kalmadıysa, herhangi bir çarpma durumu yoksa siyah dışkılama koksidiyoz sebepli olabilir tabiki bir kanatlı hekiminin görmesi daha iyi. Koksidiyoz ise büyük bir iştahsızlık söz konusu olacaktır aç kalmasına izin vermeyin direnci düşmesin. Geçmiş olsun🙏🏻

Geri