Karadeniz Pet

Bir ayak parmagi kisa olan muhabbet kusu ucabilir mi

The Panther

Yeni Üye
bir yavru var. Bir parmağı kısa. Sonradan mi kopmuş doğuştan mi böyle bilmiyorum.
uçmayı bilmiyor. Yürüyor ve topallıyor. Kuyruğu da sakat ayağına doğru meylediyor sanırım kanadı da problemli. Havalar biraz düzelince vet görebilir ama şimdilik buraya sormak istedim. Foto atma şansım yok.

Unutmadan gayet normal davranıyor. Bacağını takmıyor. Mutlu mutlu ötüp duruyor. ☺

Ayaklarını kendisini cekin atın bakalım.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bir yavru var. Bir parmağı kısa. Sonradan mi kopmuş doğuştan mi böyle bilmiyorum.
uçmayı bilmiyor. Yürüyor ve topallıyor. Kuyruğu da sakat ayağına doğru meylediyor sanırım kanadı da problemli. Havalar biraz düzelince vet görebilir ama şimdilik buraya sormak istedim. Foto atma şansım yok.
Baya problem saymissiniz büyük ihtimal doğuştan yada yuvalikta dayak yemiştir. Kac aylik kuş. Erken tedavi edilmeyince kalici oluyor bu gibi sakatliklar ayak parmagina yapacak bisey yok zaten. Ama parmagi yok diye ucamiyor değil kuyruk özellikle kanat sorunundan dolayı uçamiyodur. Siz yinede vet. gösterin ama sanmiyorum ameliyat yapacaklarini.

Ben de üzüldüğüm için bu başlığı açtım. :( ama çok mutlu, pozitif, bütün gün öten bi kuş. ☺ arkadaşı da var zaten. Arkadaş uçarken bu garip uçamıyor. Uçtuğu gün videosunu çekip buraya aticam.

Son düzenleme:
Benim kuşumunda ayağı sakat kaldı o yüzden kanatları dengesiz duruyor veterinerde ayaklarıyla kendini kaldırdığı için uçamaz demişti kanatları düzgün durmuyorsa sizde zorlamayın bence uçmaya

Geri