Karadeniz Pet

bir ayakta hissizlik/kavrayamama/topallama

Çok şaşırdım çok üzüldüm inanın. Başınız sağ olsun.. Kızlarım aklıma geldi.. İçim yandı resmen.. En güzel kararı vermişsiniz.. Onu hak ettiği yere hak ettiği şekilde defnedin.. Profildeki mubiş o dimi.. Allahım size sabır versin..

Çok şaşırdım çok üzüldüm inanın. Başınız sağ olsun.. Kızlarım aklıma geldi.. İçim yandı resmen.. En güzel kararı vermişsiniz.. Onu hak ettiği yere hak ettiği şekilde defnedin.. Profildeki mubiş o dimi.. Allahım size sabır versin..

Evet Ayşe hanım o.. arkadaki de çapkın kuş idi.. onu da 2 sene önce kaybettik. Elimden gelen herşeyi yaptım ama oğullarımı kurtaramadım. Veteriner veteriner gezdim. İlgimi en üst seviyede tuttum. Bir gün buluşacağım tüm beslediğin kuşlarım ile.. eteklerimin uçlarından tutup havalandıracaklar beni..

Çok acı bir durum... Maalesef kaçınılmaz bir gerçek... Ben ki balığım ölünce bile çok üzülen bir insandım iki mubişim bir de köpeğim bir gün gidince napacağım hiç bilmiyorum... Her an her şey olabilir aslında onlarla hep ilgilenmemiz konuşmamız gerekiyor bize muhtaç hale getiriyoruz onları çünkü. Allah tekrardan sabır versin...

Geri