petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir çare bulamadım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve şeyma tarafından 18 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. şeyma
    Gizli

şeyma Guest

arkadaşlar bu konuyla ilgli bir başlık açıldımı bilmiyrm ya ben göremedem ya da yok siteyi yeni keşfettim benm bir m. kuşu çiftim var bir haftalık dört yavrulara sahip ama bugun farkettm ki düşü kuşumun göğüs kısmında gözle görülür bir şişlik var ve sanırım biraz kaşımız olucakki bir miktar tüy dökümü var nedeni hakkında hiç fikrim yok nette biraz baktım kimi yerde ilthap diyor kimi yerde ur yardımcı olabilck başına böyle bişy gelmiş olan var mı ? :(

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Gecmis olsun seymacim fotograf koyma sansin var mi

3. şeyma
    Gizli

şeyma Guest

Teşkr ederm..kendini göstermyor pek yaklşmyorm aslında o yüzden yavruları kıskanıyor sanırım yuvaya giriyor hemen ama denerm çekebilrsem ellbette

4. şeyma
    Gizli

şeyma Guest

işte benm canımın resimi lütfen yardım edinn..

Sayfayı Paylaş