petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir kesinlik getirelim lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

Arkadaşlar benim çiftimin halsizliğinin nedeni sürekli vitamin vermemmiş (hasta olmasa bile) neyse vermemeye başladım düzeldiler şimdi bunlar çiftler ama hiç çiftleştiklerini görmedim dişi 4 gün önce yumurtladı ama yediler şuan hamile (kesin) benim eski erkek kuşumla dişi sürekli çiftleşiyorlardı (1.5 ay önce) o ölünce bu erkeği yanına koydum (1 ay oldu) ama hiç çiftleşmediler dişi hiç yumurtlamadı bunun için geç yumurtlayacağını söylemişlerdi (2.5 yaşında) acaba bu yumurtalar eski erkekten kalmamı siz ne dersiniz ? benim için fark etmezde bu erkekle çiftleşmeden nasıl yumurtladı onu anlamadım ???????

2. Emre TURAN

Yumurta, çiftleşmeden 10-12 gün sonra gelir. Dişinizin yumurtaları çok büyük bir ihtimalle kızgınlık yumurtalarıdır. Dişiler çiftleşmeden de yumurtlarlar. Dölsüz yumurtayı da kırıp yemleri çok normal.

#2 Emre TURAN, 29 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2013
  3. Ahmet Yusuf TAŞ

Kızgınlık yumurtasında yumurtlama araları dahamı uzun oluyor ilk yumurtadan 4 gün geçti daha yumurtlamadıda ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:36 -->-> Daha önceki mesaj 16:09 --

uppppppppppppppppppppppppp

4. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kızgınlık yumurtası genellikle 1 tane olur

5. Emre TURAN

Dişi kuşunuz şu an yumurtlamaya hazır, Çiftleşmedikleri sürece dişinin çıkartacağı her yumurta kızgınlık yumurtasıdır. Ekincan Erol' un dediği gibi kızgınlık yumurtası genelde 1 tane olur. Çiftleştikleri halde dolu yumurta almaya başlarsınız. Erkeği kızdırmanız gerekiyor.

Sayfayı Paylaş