Karadeniz Pet

Bir Rica ve Bir Veda

Mustafa Murat KARACAKAYA

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba,
Yaklaşık 3 yıldır sürdürmeye çalıştığım hobiye de, 1 yıldır birşey alıp birşeyler katmaya çalıştığım bu siteye de veda ediyorum.
Son zamanlarda yaşadığım olumsuzlukların üstesinden gelemedim.
Öyleki artık çaresizlikten kafayı yiyecek duruma geldim.
Gün geldi, destek gördüm; gün geldi, destek verebilecekken esirgeyenler oldu.
Olmadı, büyük heveslerle başlayıp giderek de daha büyük hayallere daldığım bu serüvenin sonuna geldim.
Bazı arkadaşlara özellikle teşekkür etmek istiyorum.
Son zamanlarda aksamaya başlayan bu sevgi, onların destekleriyle bu günlere geldi.
Kendilerini etiketleyerek son kez rahatsız edeceğim.
[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] , [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] , [MENTION=6753]ilknur singin[/MENTION] , [MENTION=853]Mustafa BÜYÜK[/MENTION] , [MENTION=6181]murat DEMİR11[/MENTION] , [MENTION=12054]Cansu Türkyolu[/MENTION] , [MENTION=5300]Bilal KURDDAN[/MENTION] , [MENTION=11328]Ceren S.[/MENTION] , [MENTION=5249]Ercan YAŞAR[/MENTION] , [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] ...
Ve sayamadığım her bir arkadaşımdan haklarını helal etmelerini istiyorum.
Bilmeden kırdığım, üzdüğüm varsa affola...
Selam ve dua ile, Allah'a emanet olun...
Hesabımın kapatılmasını moderatör arkadaşlardan rica ediyorum...

İyi de nereyeeee :(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:44 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Gel biraz konuşalım söyle bakalım ne oldu neden bu veda hobiye de bizlere de

Ne olduda kapatıyorsun ? Neden mubişlerden vaz geçiyorsun ? Gitmesen ya :(

Son düzenleme:
Ustam üzüldüm ama sen daha iyi bilirsin elbette mantikli sebeplerin vardır Bizler buralardayiz daima bekleriz cçok arayi açma bence sen. Hakim varsa helal olsun sende helal et

Forumdan ayrılmanı istemeyiz ama özel bir sebebi var ise saygı duyarım.

Allah yolunu açık etsin. Hakkım var ise tabikii helal i hoş olsun.

Hocam varsa eğer hakkım helal olsun öncelikle.. Hobiyi bırakma sevebinizi yaşadığınız olumsuzluklarıda yazarsanız yeni başlayacaklara ders niteliğinde olur en azından

Eğer herhangi bir konuda yararlı olabildiysem ne mutlu, ama birilerinin eksilmesi çok üzücü. Şu dönemde okul, iş gibi nedenlerle herkes sık giremiyor. Muhakakkak tecrübeli, hatta daha tecrübeli birilerinin problemlerle ilgileneceğini bilmek rahatlatıyor insanı. Serkan beyin dediği gibi çok özel bir neden değilse biraz ara verip, sonunda yine dönmeniz çok güzel olur.

Ya ustam sen usta degilim diyorsun ama sitede ben senin yazdigin cok faydali bilgi, guzel paylasim goruyorum. Asil sen hakkini helal et, sana burada ihtiyac var. Donaniminla, uslubunla bu site icin degerlisin

Kendi adıma yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Çok teşekkürler. Ama arkadaşların da dediği gibi gitmeye me gerek var.

Aa.. benim bir faydam olmadı size ama cok faydanızı gördüm kendi adıma, asıl siz hakkınızı helal edin.
Oluşan sorunlar her neyse umarım üstesinden gelebilirsiniz, faydalı insanların böyle gitmesi gerçekten üzücü.

bence gitmeyin bu foruma faydanızı bende gördüm kimi arkadaşların derdine derman oldunuz
hem illa kapatmanıza gerek yok arada girersiniz en azından

Son düzenleme: