petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bir soruda benden

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve sevdamesk tarafından 1 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. sevdamesk

sevdamesk Guest

benim 2 aylık dişi kuşum var elime gelmiyor ama bilgisayarla uğraşırken saçıma koluma geliyor ve sonrada ısırıyor. kolumdaki tüm tüğleri çekiyor saçıma konuncada kaşlarıma kadar çekiyor yaramaz. acaba ısırmayı nasıl unutur?

2. Sinan Özen

Isırdığı zaman yüzüne hafifçe üfleyebilirsiniz

3. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Bendede onun erkek modeli var 4aydir unutmadi

4. sevdamesk

sevdamesk Guest

deneyim ama üfürünce korkuyor sanki ıslık çalınca farkettim...

5. sevdamesk

sevdamesk Guest

hadi ya :( aklınca oynayacak benle ama canımı acıtıyor yaramaz...

6. VEYSEL MUSTAFA SAHİN

Benimki acitmiyor ama kafese elimi uzattigim anda agzini aciyo bende es aldim ona simdi beni hoc takmiyo:)

7. sevdamesk

sevdamesk Guest

yok mu başka tavsiyesi olan?

8. Kürşat TEKMEN

hiç bşy yapamazsın hem kuşun alışmasını istiosun hemde acıtıo acıtıo sen bu kuşu sevdiğine eminmisiin gülü seven dikenine katlanır

9. sevdamesk

sevdamesk Guest

böyle cevap vermene gerek yok kuşu ne kadar sevdiğimi sen bilemezsin...

10. Kürşat TEKMEN

ozman katlanacaksın eğer gerçekten seviosan katlan unutma en çok ısıran kuşlar eğitimli kuşlar

11. sevdamesk

sevdamesk Guest

daha güzel üslupla cevap verebilirdin. teşekkür ederim cevabın için.

12. AvciMustafa

Benimde kızım var 2 aylık o da ısırıyor dediğiniz gibi ve acıtıyor.

Yapılabilecek birşey var mı bilmiyorum yalnız.

13. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Isısrdıgı zaman yüzüne üflemeyi deneyin

14. Doğukan ŞİMŞEK

Bence yüzüne uflemeyın benım kaçan oğlum da ben uyurken falan uzerıme konup kulagımı parmaklarımı falan fena ısırıyordu ve sonra fark ettım kı bunu onunla ılgılenmedıgım ıcın yapıyormuş normalde dudagımı ona yaklastırırsam kanatana kadar bırakmazdı ama konusarak dudaklarımı gagasına degdırınce gıkı çıkmaz gozlerı kapalı gagası dudagımda benı dınlerdı bence sızde konuşun onunla ama sakınca fısıldayarak...

15. sevdamesk

sevdamesk Guest

üfleyince daha çok ısırıyor. oynama şekli o. izin verince acıtmıyormuş onu farkettim. ama öpmeye cesaret edemiyorum. önceki kuşlarımdan tecrübelerimle :D

16. Arslan BEY

dişiler çok ısırır :D

17. Doğukan ŞİMŞEK

Yanlış anladınız bende uflemeyın dedım zaten ama bende şu an yenı dışı kuş aldım oğlum kaçtığı ıcın fısıldayarak konuşup gagasına yaklastıgım zaman sorum yok öpüyorum ama konuşmadan yapınca ısırıyoo

18. sevdamesk

sevdamesk Guest

ben öpmeye cesaret edemiyorum bile :D ısırarak anlaşıyoruz biz :D bazen çok acıtıyor bazende oynuyor :)

19. Ömer Tekin

Beğenileri:
    0
    Dişiler çok ısırıyor. Bu konuda yapacak çok bir şey yok sanırım.

20. sevdamesk

sevdamesk Guest

belki biraz büyüyünce unutur yada böyle gider yada ben eş alırım kafeste kalır ikisi :D
    kararsızım ama eş konusunda çünkü düşündüğümden çok çabuk alıştı gelmeye. elimi uzatınca gelmiyor ama bazen kendi gelip alyansımla falan oynuyor.

Sayfayı Paylaş