petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bit spreyleri zararlımı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve junius3434 tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. junius3434

kuşlar için bit spreyleri zararlımı ? üstadlardan yorum alabilirmiyim lütfen ?

2. BARAN

BARAN Guest

Elbetteki zararlı yanlız tescilli marka ve ürünler hariç kaliteli bi ürün alır iseniz bi sıkıntı olmaz...

3. Ceren Özcan

Chrysamed, Ardap vb. markali urunler kullanirsaniz pek sikinti yaratacagini dusunmuyorum.

4. mc.axu

mc.axu New Member

Beğenileri:
    0
    her zaman doğallıktan yanayım , kafesine banyosunu tak kuş ihtiyaç duydukça kendi bir şey hissedince girsin yıkansın :D ama sen bilirsin yinede

5. junius3434

bendeki provit marka. bilen varmı ?

6. Ayşegül Yılmaz

Bizimki kaşınma faslı başladığında kanatlarını filan ağzından geçiriyo . O nedenle bende spreyi sıksam yutarda bi zarar görürmü acaba? Evde olan marka avisprey ne dersiniz marka için. Banyoyu nadir yapar pek sevmiyo çünkü ve çok kaşınan bir kuş genelde.

7. kartall82

kartall82 Guest

kaliteli ürünler olduğu sürece sıkıntı olmaz normal kullanıldığı taktirde tabiki

8. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    71
    Selam,
    Birisi forumda bir marka yazmıştı. Toz şeklinde olan bu ilacı "kuş ile birlikte bir poşete koyup sallıyorum toz hayvanın her yerine işliyor" demişti. Şimdi bulamıyorum o konuyu.

9. canımkuslarım

Natural`s Plus Kentibox bü iyi bir markamı bugün sıktımda deilse yarın doğumgünüm ankamalla gitçem ordan yeni bitane alıyımmı tabi orda varsa olmadı bizim 5 km uzağımızdada petshop var

10. kullanici641

benim kuşumda banyoya girmiyor. 1kere girdi yıkanmadan çıktı hemen. kullanan arkadaşlar marka verirlerse çok güzel olur

11. Aynur AL

Aynur AL New Member

Beğenileri:
    0
    Benim yeni aldigim kus bitli cikti.. avimec diye bir damla verdiler enseye damlattim 1 hafta arayla 3 kez damlatmaliymisim.. guvenilir olup olmadigini bilmiyorum ama.. insaallah bir sorunla karsilasmam..
    Spreyden daha mantikli geldi bana.. butun vucuda uygulama sorunuda yok..

12. burak eser

burak eser New Member

Beğenileri:
    0
    çok doğru. ardap'ı kuşlara direk uygulayabilirsiniz, salmalara da uygulayabilirsiniz kuşlar içerdeyken. tamamen kanatlı hayvanlara göre üretilmiş bir ürün. ürüne buradan ulaşabilirsiniz. saygılar. http://www.muhabbetkusu.com.tr/hast...-ardap-parazit-spreyi-13426-2.html#post150731

13. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzda bit-pire olmadığı müddetçe o spreylerin hiçbirini kullanmayın. Kuşunuzu banyoya alıştırın. banyo Kuşlar tüylerini sıklıkla tararlar bunu da bite yormayın

14. Furkan Uçar

benim spray'in markası "Garden Mix" bi sıkıntı çıkarır mı bu marka?
    Hiç kullanmadım.

Sayfayı Paylaş