petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bit ve pire

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hbnm35 tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kusta bit oldugu nasil anlaşılır kuslarim kasiniyor ama dun gece kagit havlu koydum izgaranin altina sabah bit falan yoktu havlu ustunde acaba kasinmalari normal mi yoksa bitten mi nasil anlayabilirim

2. Butun kuslar kaainir kendileeini temizlerler kanaylarida titriosa sorun vardir ama bunun icin pire ilaci alin derim

3. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    tüy döküyorsa normal....

4. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Exobit isimli bi solusyon kullanıyorum onlem icin kuslari elime alip incelesem bit gorebilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:59 -->-> Daha önceki mesaj 21:58 --

Tuy dökümünde degiller

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    işiklar sönük karanlıktayken kafesin dibine pecete koy karanlıkta dursun biirden ışıgı ac tünet köşelerin peceteye bak genelde karanlıkta ortaya cıkarlar.... olmasa kuşu eline al kanat atlarına iyice bak .. tüydeyse veya kepekleri coksa kaşıntı yapar

6. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    şahsen ben kafesin dışına iki tarafınada pamuk koyarım ve a4 kağıdı koyarsanız bence anlayabilirsiniz ama eğer kuş tüüyde ise mesela benim kuşlarda tüyde o zaman fazla kaşınma olur kuşta

7. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Pamuk isini bu gece deniyeyim disi kusumda kepek var ve kanatlarini cok hareket ettiriyor durdugu yerde

8. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    kepektende kaşıntı kaynaklanıyor olabilir

9. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kepek isine care varmi

Sayfayı Paylaş