petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bitlendiler mi sizce ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve CNK TC tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    Gecen seneden beri muhabbet besliyorum ilk defa bu kadar uzun kaşındıklarını gördüm. Şuan elimde 4 kuş mevcut biri yumurtalı çift kuluckada bit spreyi olarak şuana kadar avisprey kullandım ve bugne kadar bit görmedim. Fakat kafes salma olunca bir de havalar ısınınca herhalde o kadar kafesi temizlememe ragmen spreyy sıkmama ragmen tüneklere kuşlara yuvalıga olsun kafes içine olsun bir türlü kaşıntıları bitmek bilmiyor. 4 kuşun 4 üde kaşınıyor. Gece bit görme taktiğini denedim zaten cevresinde beyaz örtü ile kaplı cifthanem fakat bir tane bile ne bit gördüm ne bişi gece ışığı acıp.

Bu kuşlar yoksa uuyuz mu oldular ?

#1 CNK TC, 15 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 15 Temmuz 2014

Sayfayı Paylaş