Karadeniz Pet

bitmeyen ishal

Mehmet ERDEM

Yeni Üye
slm arkadaslar kusum uzun bır zamandan beri ishal ne yaptıysam ne ettiysem düzelmedi avidiare ilacı denedım suyuna kahve koydum patates haslamasıda verdım fakat çare olmadı kuşta yeme içme normal kafesin dbindede durmuyor yanı ustte tunekte duruyor halsızlıkte pek fazla yok ne yapmamı onerırsınız
uk7ny.jpg

uk7qm.jpg

uk7qv.jpg

uk7qz.jpg

uk7rg.jpg

uk7s3.jpg

aynı durumdayız biliyor musun ama fark var biraz dışkı yapısında...çözersen bu durumu lütfen bana da söyle...

çözum bulursanız banada soleyın ne verdıysem olmuo yeme ıcme duzgun ama durum aynı

valla ne yaptıysam bırturlu duzeltemedım 1 haftadır kusları ayırdım ve avidiare verdım pek bı duzelme olmadı bugun ılacı kestım bıraz vıtaform onerıyorlar fakat onuda buradakı petshoplarda bulamadım

VITOFORM ben guvercınlerde kullanıyorum yumurtlama hızlansın vıtamın anlamında ıshelle bı alası yok dıe bılıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:33 -->-> Daha önceki mesaj 11:27 --

bence aldıgımız yemle alakalı baska bı acıkmlaması yok yemi değiştircem güvercınlerımde karısık yem kullanmıstım fabrıkasyon hepsı hastalandı yemı degıstırmek lazım sanırım

aynı yemden erkek kusumada verıyorum fakat onda herhalgı bısey yok

aynı yemden erkek kusumada verıyorum fakat onda herhalgı bısey yok

ozaman başka bı problem var kuşunuzda elma verıyomusun cok verıldıgınde bazılarında ıshal oluyomus havuc verırken suyunu sıkmak gerekıyomus oda aynı sekıl ıshal yapıyomus

Bence de yem ile alakalıdır. Bir de muhtemelen öğütemiyor kuşlarınız yemleri . Öğütmesi için biraz kuş kumu katarsanız yemlerine , daha rahat öğütebilirler.

yemle alakası yok benimkinin. tam 3 defa değiştirdim diğer kuşta hiç bi sorun yok bu düzlelmiyor... be iç parazit sandım her türlü ilacı denedim sonra dışkı tahlili yaptırdım mikrobik ishal dedi adam bi ilaç verdi düzelmedi bende avdiare veriyorum simdi ama işe yarayacağını sanmıyorum... valla tükendim artık yaa.

Geri