Karadeniz Pet

Bizim kusun halleri

Ecrinsude

Meraklı Üye
Birdaha bakarmisiniz erkekmi disimi ben anlayamadim...aldigim kisi disi dedi burdakiler erkek dedi ...bilemedik????

xB0ozL

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

x8bmz1.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

KDRoD3.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

Kuşunuzun cinsiyeti erkek emin olabilirsiniz.Aldığınız yerdeki kişi yanlış söylemiş.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

Kuşunuzun cinsiyeti erkek emin olabilirsiniz.Aldığınız yerdeki kişi yanlış söylemiş.

Ciddimicok sevindim yaaa
Erkekler satildi disi kaldi dedi bende baktim ele gelio aldim hemen
Sürpriz oldu
Heyyyttttt
:)))

yakışıklı bir erkek :)

Maşallah çok tatlıymış. Yakışıklı bir erkek. Ele gelen kuşlar pek olmuyor ama şansınıza iyi denk getirmişsiniz.

Cok tesekkürler cook sevindim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Yorumlarinizi bekliyorum