petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bizim kusun halleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Ecrinsude tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    Birdaha bakarmisiniz erkekmi disimi ben anlayamadim...aldigim kisi disi dedi burdakiler erkek dedi ...bilemedik????

2. Ertan81

Ertan81 Guest

Resim eklerseniz net bi cevap alabilirsiniz.

3. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

[​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

[​IMG][/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:39 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:42 --

4. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun cinsiyeti erkek emin olabilirsiniz.Aldığınız yerdeki kişi yanlış söylemiş.

5. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:48 -->-> Daha önceki mesaj 22:45 --

Ciddimicok sevindim yaaa
    Erkekler satildi disi kaldi dedi bende baktim ele gelio aldim hemen
    Sürpriz oldu
    Heyyyttttt
    :)))

6. OKAN ÇEVİK

OKAN ÇEVİK New Member

Beğenileri:
    1
    yakışıklı bir erkek :)

7. Yılmaz Ç.

Maşallah çok tatlıymış. Yakışıklı bir erkek. Ele gelen kuşlar pek olmuyor ama şansınıza iyi denk getirmişsiniz.

8. Ecrinsude

Ecrinsude Member

Beğenileri:
    0
    Cok tesekkürler cook sevindim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:29 -->-> Daha önceki mesaj 23:51 --

Yorumlarinizi bekliyorum

Sayfayı Paylaş