petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boncuk&Minnoş

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mervekoc tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. mervekoc

mervekoc New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar kuşlarım ayrı kafesteler. Ancak dişi olanı çıkarttığım zaman dışarıya erkeğin kafesinin etrafında dolaşıyor ve zarar vermeye çalışıyor ayağını bile kanattı. Sanırım yavru alma hayallerim suya düştü :/

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Kafesin etrafinda dolasmasi normalde ayak kanatmayi anlamadim bazen benim yavrularda ayaklariyla oynuyolar digerlerinin ama kanattiklari olmadi hic

3. mervekoc

mervekoc New Member

Beğenileri:
    0
    erkek olan kafesin tellerindeyken dişi olan ısırdı sanırım kanadı

4. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Belki kızdığı için yapıyordur. Bazen kızdıklarında böyle zararlar verebiliyorlar erkeğe. Ama yine de gözlemlemek gerekir. Eğer dişi böyle yapmaya devam ederse değiştirmek durumunda kalabilirsiniz yavru almak istiyorsanız.

#4 Gokhan ERKAN, 24 Nisan 2015
    Son düzenleme: 24 Nisan 2015
  5. Kayahan Günay

Beğenileri:
    7
    aynı kafese neden koymuyorsun yenımı aldın o bilerek kanatmamıştır ona yetişemedigi için ayagını ısırmıs olabılır ama kotu nıyetle ısırcagını dusunmuyorum bı aynı kafese koyun bakın eger cok kavga edıyorlarsa değişirsiniz

6. mervekoc

mervekoc New Member

Beğenileri:
    0
    erkeği 10 gün önce aldım bi kaç kere aynı kafese koydum ama dişi olan çok hırçın . erkeği severken falan kıskanıyor yeni geldiği için sanırım sürekli zarar verme peşinde

Sayfayı Paylaş