petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bonnie marka yem kurtlanması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hakan YILDIZ tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan YILDIZ

2 ay önce yedekte dursun diye 500 mg bonnie marka yem aldım. Dolaba kutusunu hiç açmadan koydum. 1 ay önce yemim bitti ve kutusunu açarak yem kavanozuna koydum. Normalde kuşuma 2-3 günlük yem koyar düzenli olarak takip ederim. 2-3 gün önce yem koydum gayet güzeldi. Dün baktığımda yemliklerin 2sinde kurtlar gördüm acaba neden kurtlandı? Saklama koşullarım mı yanlış yoksa yem de mi sorun var?

2. Onur TÜFEKCİ

Yemi buzdolabında mı sakladınız ?

3. armand0

armand0 Guest

Nemli ortamda kaldıysa kurtlanma olabilir size önerim cam değil teneke kablarda saklarsanız daha iyi olucaktır umarım bu olaydan kuşlarınızın sorunu olmaz

4. Hakan YILDIZ

Hayır normal vitrin dolabı

5. Hakan YILDIZ

Kesinliklikle nemli ortam değil. Ama bundan sonra teneke kutuda saklarım.

6. Tunç ÇAĞATAY

Cam saglıktır hocam

7. armand0

armand0 Guest

Cam hava almadığı için terleme yapar bu nem'de yemi kurtlandırır tecrüben varmı bilmiyorum ama benim başıma geldi ordan biliyorum ;)

Sayfayı Paylaş