petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Boş kursağın Sonu yaklaşıyo

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hollanda tarafından 5 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. hollanda

hollanda New Member

Beğenileri:
    0
    Yavrularım 30 günlük ve yuvada. ataları artık beslemiyo yuvadanda çıkmıyolar ne yiyecek şimdi bunlar bu gidişle yuvada ölürler.

2. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    büşküviyi suyla lapa haline getir ve şırınga yardımıyla azına sık

3. ensaryıldız

küçük kavanozlar da bebek mamaları varya adı aptamil mi ne o şekilde ki bir mamayı al agzına sk biraz ugraştırıcaktır. sende biraz ugraşıcan ama bir zaman sonra alışır, bir de kabuksuz yem ver. bende yavru bir kuş almıştım şırıngayla mama verdim kafes tabanına yem koydum elıme alıp kabuksuz yem verdim, toparladı (kabuksuz yem bulmakda zorlanırsan kuşların kendi yemlerinin içinde var biraz uğraştırır ama değer, yemn içinden ayıklarsın )

4. nevzat

nevzat New Member

Beğenileri:
    0
    anne babaya sevdiğinevarsa bolca yedir annebaba doyunca yavrularada bakacaktır

5. yasin51

yasin51 Member

Beğenileri:
    1
    Nevzat kardeşe katılıyorum.aynısı benim başıma da geldi.

6. t.ert08

t.ert08 New Member

Beğenileri:
    0
    30 gün olmuş kendisi yer artık ufak ufak kabuksuz yem yada ak darıyı kendisi yer sen onları temin et bir an önce yuvayada bol bol dök

Sayfayı Paylaş