Karadeniz Pet

Boş Yumurtalar Hakkında Yardım..

admire

Meraklı Üye
En büyüğü 13 günlük ve 7 günlük arası 5 yumurtanın kontrolünü bu akşam yaptım ve yumurtaların boş olduğu kanaatine vardım, ne yapmam gerek ?

Yumurta içlerinde damarlanma vs yok, sarısı yarı dağılmış bir halde ve yumurtayı hareket ettirdiğimde yumurta içerisinde dönüyorlar,bu bildiğim kadarıyla boş yumurta...

Kuş yatmaya devam etmeli mi, kuluçkayı sonlandırırsam ne olur, yorumlarınız önemli, teşekkürler ...

Çiftim genç bir çift ve ilk kuluçkaları.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Ve çiftim Show Jumbo ...

yumurtaları çıkar boş yere yatırma hayvanı,bir dahakine kısmetse dolu olurlar

Hayvan strese falan girer mi pekii, ne gibi aksilikler yaşanabilir ?

En büyüğü 13 günlük ve 7 günlük arası 5 yumurtanın kontrolünü bu akşam yaptım ve yumurtaların boş olduğu kanaatine vardım, ne yapmam gerek ?

Yumurta içlerinde damarlanma vs yok, sarısı yarı dağılmış bir halde ve yumurtayı hareket ettirdiğimde yumurta içerisinde dönüyorlar,bu bildiğim kadarıyla boş yumurta...

Kuş yatmaya devam etmeli mi, kuluçkayı sonlandırırsam ne olur, yorumlarınız önemli, teşekkürler ...

Çiftim genç bir çift ve ilk kuluçkaları.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:58 -->-> Daha önceki mesaj 20:56 --

Ve çiftim Show Jumbo ...

kardeeş eminsen al altından yumurtaları bir ay sonra tekrar yumurtlar iyi bakım yap hafta en az 3 defa yumurta maması ver toparlansın kuşlar kafes düzeni nasıl tünekler vs.

Yumurtaları aldım , boş çıktılar , yanılmamışız, dişi kuş yuvayı tekrar bi elden geçirdi, şimdi yine yumurtlama hazırlığı yapıyor, bakımları gayet iyiydi, daha da kuvvetlendirdim, günlük mama, dal darı , vitamin ve mürekkep balığı kemiği eksik olmuyor

Geri