petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

BOYNU ve KANATLARI DÜŞÜYOR

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve abdulkadir tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. abdulkadir
    Gizli

Normalde böyle değildi 1 saat önce fark ettim kanatlarının düştüğünü şimdide boynu düşüyor . Yardımcı olursanız çok sevinirim.

[​IMG][/url][/IMG]

[​IMG][/url][/IMG]

Kuşumun normal hali böyledir.

[​IMG][/url][/IMG]

2. yigittpasa
    Gizli

Yemliğiniz boş gözüküyor açlıktan değildir umarım. :) Maşallah rengi benimkinin aynısı gibi :)

3. abdulkadir
    Gizli

Çift yemlik var birinde kum boş olanda diğerinde yem var. Hasta olduğunu hissediyorum davranışlarından .

4. Semiha Feyza BAYYURT

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz gozlemleyin diskisini falan
    Rahatsiz gozukuyor karni vs agriuorsa tapabilir boyle
    Balik kemigi var mi kafeste

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:41 --

Tabana gazetenin ustune kagit havlu ortmenizi tavsiye ederim
    Gazete kemirmek kuslar icin riskli bir davranis olur

5. abdulkadir
    Gizli

Dışkısına her gün bakıyorum bir sıkıntı yok. Normalde baya iştahlıdır. Baya yem tüketir ama 3 4 saattir yemiyor bişey . Gaga taşı da var kafeste suyunda vitaminide var. kum yemiyor hazımsızlık çekiyor olabilir diye düşünüyorum .

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:35 -->-> Daha önceki mesaj 14:15 --

Az önce de başında küçücük bir kırmızı böcek gördüm sanırım bit di . Şimdi çıkıp bit spreyi almam lazım sanırım .

#5 abdulkadir, 19 Mart 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 19 Mart 2014

Sayfayı Paylaş