Karadeniz Pet

Boynu yarım döndü..

Minik06

Yeni Üye
Arkadaşlar kuşum henüz 1.5 aylık ancak boynu yarm şekilde dönük güvercin besleyenler bilirler boynu dönen kuşlar gibi oldu ama yem yiyor felan ancak bunu düzeltme gibi bi olasılıgımız varmı hangi ilaç kullanılır ne yapılır ?​

foto atarmısın. süreklimi boynu o şekilde yoksa ara sıramı öyle oluyor?

Sürekli yapmıyor beni görünce heyecanlanınca yapıyor ve fotoğrafta tam belli olmuyor bir de uçuşlarda direk yere doğru çakılma eğilimi var . Video ataym atabiliyormuyum buraya bi deneyeyim

kuşun muhtemelen hiç bir sorunu yok :D 1.5 aylık kuş tam stabil uçamayabilir, benim kuşlarda öyleydi havada dalga çize çize düşecekmiş gibi uçuyordu, zamanla öğrendi uçmayı. Kafasını ters döndürmek çok sık rastlanan bir durum hiçbir sıkıntısı yok merak etme kendi kendine eğleniyor hayvan. Siz benim muhabbet kuşunu görsen çarpılmış zannedersin öyle saçma hareketler yapıyorki, kafasını ayağının altından geçirip boynunu ters çevirip kendini kitlemek gibi daha neler neler... Özetle normal kuşunuzun davranışı, dışarda gezsin kuş yakın zamanda uçmayı öğrenecektir.

Kanatları kesik uçamıyor tam anlamıyla zaten :D ama kuşun boynu dönük ya dur ben bi fotoğraf atayım

Geri