Karadeniz Pet

Kuşum 2 haftadır boynunu bükerek hareket ediyo

Boynuna zarar vermiş olabilir en iyisi bir veterinerden yardım alın

Salmonella başlangıcı olabilir.
İlgili konuyu bırakayım inceleyin isterseniz. Belirtilerine göz atmanızda fayda var. Özellikle ilk videosu çok benziyor.

Her ihtimal önemli ama muhtemelen boynuna zarar verdi. Yem ile pek alakası yok. Ama kursak mantarı veya kusmaya çalışıyor olabilir. Bir veteriner hekime başvurun derim

Her ihtimal önemli ama muhtemelen boynuna zarar verdi. Yem ile pek alakası yok. Ama kursak mantarı veya kusmaya çalışıyor olabilir. Bir veteriner hekime başvurun derim
Önümüzdeki hafta götüreceğim inşallah geç olmaz salmonella değildir çünkü belirtilerin hiç birisi yok kayseride kuşlara bakan iyi bir veteriner yok bir ay önce çok kaşınıyor diye götürdüm kafasındaki sert tüyleri cımbızla çektiler ve kafasını kanattilar canı çok yandı insan güvenemiyor.

Önümüzdeki hafta götüreceğim inşallah geç olmaz salmonella değildir çünkü belirtilerin hiç birisi yok kayseride kuşlara bakan iyi bir veteriner yok bir ay önce çok kaşınıyor diye götürdüm kafasındaki sert tüyleri cımbızla çektiler ve kafasını kanattilar canı çok yandı insan güvenemiyor.
Sert tüyleri çekmek yerine aparat yardımıyla tüy tüpleri varsa onları patlatabilirlerdi. Talihsiz bir deneyim olmuş.
Her belirtiyi taşıması gerekmez. Hareket sallabaş gibi duruyor ama inşallah değildir. Devlet üniversitesinin veteriner fakültesi vs varsa oralara da sorabilirsiniz. Geçmiş olsun 🌸

Geri