petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bravo 302 yem hakkinda

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Burak Ergün tarafından 1 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. Burak Ergün

Merhabalar

Acaba bu yemden nereden bulabilirim? Herkes bu yemin iyi oldugunu soyluyor. eminonunde bulamadim ne yazik ki. Var mi acaba alabilecegim bir yer.

2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Kilo işimi alacaksınız yoksa çuval işi mi ?

3. Umutcan AĞLAR

çuval olarak internette mevcuttur

4. Burak Ergün

kilo ile alıcam çuval çok fazla olur.

5. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Vallahi hocam benimde bildiğim bir tek Eminönü var :(

6. Burak Ergün

eminönün de dolaştım satan yerleri ancak bulamadım orada. 25 kg bir kuşa ne kadar sizce :D

7. Umutcan AĞLAR

25 kg si 70 lira diye bilirim ben

8. Burak Ergün

evet o civarda ama 1 kuş için çok fazla değil mi 25 kilo?

9. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    benim çift sultan papağanım var bu yemden verebilirmiyim.

10. Burak Ergün

genel de herkesin bu marka ile yorumu çok yağ yaptığı kuşlarda ama hiç denemedim. herkes bravo 302 yi önerdiği için onu arıyorum bende çok da bilgim yok açıkçası.

11. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    papağanlar için uygunbi yemdir.çekirdek bilevar içinde yani.ankda olan arkadaşlara yardımcı olurum.

12. Burak Ergün

B302 Bravo Ekonomik Muhabbet Yemi 25Kg

şu sitede bravo 302 var.zeytinburnundaymış olmazsa gidip alacağım bundan kilo ile satılyıormuş ama arkadaş natural marka olanı önerdi siz ne dersiniz?

13. Sercan Topcu

Sultangazi tarafında hobiciler icin bravo bayisi var ben oradan alıyorum kilo ile cebeci tramvay durağında hemen yerin ismini şimdi hatırlayamıyorum ama koskocaman bravo kaplaması var camında kacirmaniz imkansiz

14. Enes ALBAN

Buyruklar Yem sanırım tarif ettiğiniz yer. İki ay önce beyazdeğirmen'i arayıp sormuştum istanbulda bayiniz varmı diye buranın adresini ve telefonu verdiler sağolsunlar da, Beşyüzevler'de oturmama rağmen bi gidipte alamadım, yolum hiç o tarafa düşmedi nedense bu ara :)

15. Sercan Topcu

Bugün önünden geçtim buyruklar yemin yanındaki ayrı bir dükkan.Bir bağı varmı dır buyruklar ile bilemiyorum ama tabelasında hobi kuş yemleri yazıyor.Ayrıca eminönündeki hayvan pazarının mısır çarşısına bakan arka yüzündeki köşe dükkanda bravo marka yem satılıyor.(Çok güzel tarif oldu sanırım idare edersiniz artık :D)

Sayfayı Paylaş