Karadeniz Pet

bravo 302 yem hakkinda

• Konbuyu başlatan Burak Ergün
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Ergün

Guest
Merhabalar

Acaba bu yemden nereden bulabilirim? Herkes bu yemin iyi oldugunu soyluyor. eminonunde bulamadim ne yazik ki. Var mi acaba alabilecegim bir yer.

Kilo işimi alacaksınız yoksa çuval işi mi ?

Vallahi hocam benimde bildiğim bir tek Eminönü var :(

eminönün de dolaştım satan yerleri ancak bulamadım orada. 25 kg bir kuşa ne kadar sizce :D

evet o civarda ama 1 kuş için çok fazla değil mi 25 kilo?

benim çift sultan papağanım var bu yemden verebilirmiyim.

genel de herkesin bu marka ile yorumu çok yağ yaptığı kuşlarda ama hiç denemedim. herkes bravo 302 yi önerdiği için onu arıyorum bende çok da bilgim yok açıkçası.

papağanlar için uygunbi yemdir.çekirdek bilevar içinde yani.ankda olan arkadaşlara yardımcı olurum.

Merhabalar

Acaba bu yemden nereden bulabilirim? Herkes bu yemin iyi oldugunu soyluyor. eminonunde bulamadim ne yazik ki. Var mi acaba alabilecegim bir yer.

Sultangazi tarafında hobiciler icin bravo bayisi var ben oradan alıyorum kilo ile cebeci tramvay durağında hemen yerin ismini şimdi hatırlayamıyorum ama koskocaman bravo kaplaması var camında kacirmaniz imkansiz

Sultangazi tarafında hobiciler icin bravo bayisi var ben oradan alıyorum kilo ile cebeci tramvay durağında hemen yerin ismini şimdi hatırlayamıyorum ama koskocaman bravo kaplaması var camında kacirmaniz imkansiz

Buyruklar Yem sanırım tarif ettiğiniz yer. İki ay önce beyazdeğirmen'i arayıp sormuştum istanbulda bayiniz varmı diye buranın adresini ve telefonu verdiler sağolsunlar da, Beşyüzevler'de oturmama rağmen bi gidipte alamadım, yolum hiç o tarafa düşmedi nedense bu ara :)

Buyruklar Yem sanırım tarif ettiğiniz yer. İki ay önce beyazdeğirmen'i arayıp sormuştum istanbulda bayiniz varmı diye buranın adresini ve telefonu verdiler sağolsunlar da, Beşyüzevler'de oturmama rağmen bi gidipte alamadım, yolum hiç o tarafa düşmedi nedense bu ara :)

Bugün önünden geçtim buyruklar yemin yanındaki ayrı bir dükkan.Bir bağı varmı dır buyruklar ile bilemiyorum ama tabelasında hobi kuş yemleri yazıyor.Ayrıca eminönündeki hayvan pazarının mısır çarşısına bakan arka yüzündeki köşe dükkanda bravo marka yem satılıyor.(Çok güzel tarif oldu sanırım idare edersiniz artık :D)