Karadeniz Pet

Bu belirtiler hangi hastalik?

MMacit

Yeni Üye
- kuyruk sallanmasi
- arada bir gagayi acip kapatmak,bu sirada kustan gicir gicir ses gelmesi
-istahsizlik
- ötüşte zayiflik
Ishal yok

Farkediyorum günden güne gögus kemikleri belirginlesiyor kuslarin.ne kadar arastirsam da astimdan baska teshisi konduramadim ama astim degil.ilk kusumu aviastimdan sonra kaybettim.belli ki bu rahatsizlik bulasici.iki kusumda da bu belirtiler var.sizce nedir bu?

Hasta kuşun altına peçete serip dışkısını net paylaşın. Trikomonastan şüphelendim ben. Kusma da yok mu ?

Ilk kusumda kusma da vardi ama bu 2 kusumda kusma haric ilk kustaki tum belirtiler var.
Dal dari kirletti kafesi temizleyip diski resmini aticam.ins cozulur bu sorunum.aci sonu beklemek cok kotu

Bir de ilk kusum yemleri kusuyordu.simdiki kuslarim arada bir kusar gibi yapiyor

Kusura bakmayın yeni katıldım ama bende konu açmak istiyorum nasıl açıcam ??

Ben muhabbet kusu hastaliklarina girdim.alt konuya da girip yeni konu ac dedim

Ekli dosyalar

• 20170703_231134.jpg
    20170703_231134.jpg
    1.3 MB · Görüntüleme: 20
Aviron toz alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 7 gün tedavi edin. Suluğa tedavi süresince ve tedavi bitiminden 2 gün sonrasına kadar probiyotik ve vitamin de katın. Daha sonra sadece probiyotikle devam edin uzun bir süre. Tedavinin 5. Günü bütün kümesi dezenfekte etmelisiniz. Temas ettikleri her ne varsa. Hatta kümeste her ne varsa. Nefesle bile bulaşabilen bir hastalık onun için dikkatle dezenfekte edin.

Aviron toz alın. Çeyrek suluğa mercimek tanesi kadar katarak 7 gün tedavi edin. Suluğa tedavi süresince ve tedavi bitiminden 2 gün sonrasına kadar probiyotik ve vitamin de katın. Daha sonra sadece probiyotikle devam edin uzun bir süre. Tedavinin 5. Günü bütün kümesi dezenfekte etmelisiniz. Temas ettikleri her ne varsa. Hatta kümeste her ne varsa. Nefesle bile bulaşabilen bir hastalık onun için dikkatle dezenfekte edin.

Trikomonas mi selcuk bey.ins baska bi rahatsizlik degildir.gerci olsa bile tedavi etmem gerek.ilk kus gibi kaybederim ikisini de buyuk ihtimal

Trikomonas mi selcuk bey.ins baska bi rahatsizlik degildir.gerci olsa bile tedavi etmem gerek.ilk kus gibi kaybederim ikisini de buyuk ihtimal

Trikomonastir diyorsaniz
tedavide ayni suluga mi koyucam acaba.probiyotik ilac ve vitamini.yoksa farkli suluklar mi

Aynı suluğa tabiki. Ayrı suluklara koysanız ilaçlı suyu içerler mi ? Probiyotik olarak uygun fiyatlısı di-a-zyme 256 dır. İş görür.

Geri