Karadeniz Pet

Bu Canlar Çok Can Yakacak :)

Maşallah çok güzeller

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erkek olan sarı yüz, dişi olan gri kanatlı gök mavisi gibi duruyor ama tam emin değilim :) Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa süper olur

Erkek olan sarı yüz, dişi olan gri kanatlı gök mavisi gibi duruyor ama tam emin değilim :) Daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa süper olur
Batuhan hocam renk mutasyonun da sıkıntı yok aynen yazdığım gibi gri kanat gök mavisin de beyaz hiç olmaz yüz harici kanatlar açık gri vücut komple mavi olur :) erkekte painted diye isimlendirilen sınıfa giriyor :)

painted kısmını görmedim, ama birbirlerine çok benziyolar.. Sağolun düzelttiğiniz için :)

Ben de bu hafta tanıdık bir üreticiden bi tane muhabbet kuşu alacağım, o yüzden elimden geldiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum ırk vs. Allah izin verirse haftaya yavru lutinomun fotoğrafını buraya koyup cinsiyetini soracağım ;)

Son düzenleme:
painted kısmını görmedim, ama birbirlerine çok benziyolar.. Sağolun düzelttiğiniz için :)

Ben de bu hafta tanıdık bir üreticiden bi tane muhabbet kuşu alacağım, o yüzden elimden geldiğince bir şeyler öğrenmeye çalışıyorum ırk vs. Allah izin verirse haftaya yavru lutinomun fotoğrafını buraya koyup cinsiyetini soracağım ;)
Estağfurullah rica ederim :) kafanıza takılan merak ettiğiniz şeyler olursa elimden geldiği kadarıyla yardım etmek isterim. Çok iyi edersiniz üretici den almanız daha mantıklı ve güzel. Lutino kuşunuzun resimlerini bekliyoruz keyifli hobiler :)

Maşallah usta gerçekten kuşlar birbirine yakışmış. İkiside birbirinden güzel

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşaallah sağlıkla besleyin yüzünü hep güldürür inşaallah

Masallah ana baba muthis kuslarinizda harika bol saglikli guzel yavrular alirsiniz insallan Süleyman hocam :)
Benim erkek muhabbet kuşum vardi yanina dişi aldim bir hafta önce anlasdilar öpüşmeye başladılar ve yuvayi takdim dişi yuvayi gagaliyor içine az talas attim şimdide erkek dişinin agzina kusuyor yavru alabilir miyim?

Benim erkek muhabbet kuşum vardi yanina dişi aldim bir hafta önce anlasdilar öpüşmeye başladılar ve yuvayi takdim dişi yuvayi gagaliyor içine az talas attim şimdide erkek dişinin agzina kusuyor yavru alabilir miyim?
Her şeyin çaresi sabır. Benim kanaryalarım da aynı belirtileri gösteriyorlar, birbirinin ağzına kusma falan. Ancak yuvayı bir türlü yapmıyor dişi kuş.. Bu arada eş seçerken erkek kuşunuzu yanınıza alıp dişilerin bulunduğu bir salmada bir süre serbest bırakmalısınız, kendine uygun bir eş bulacaktır; siz de o kuşu alın. Erkeğin daha görmediği bir eşe alışmasını ummak çok daha uzun zaman alır

Geri