Karadeniz Pet

Bu çiftten ne renk yavru gelir?

Kuşlarınızı satıyor musunuz benim de evde bir tane erkek var yetişkin abi kardeş yaşasınlar isterim abisi iyi bakar yem fln da yediriyor bebeklere hemen sahiplenir kardeşini
Evet yavruları ücretli sahiplendirme yapıyorum ☺️ almayimi düşünüyorsunuz
Buarada yeni yumurtadan çıkan bebekleri sahiplendiriyorum sadece diğerleri benim üretim için ayirdigim kuşlarım ☺️

@Air213
Bugün yeni çift aldım yumurtalamak üzere dedi abi tek kanat güllü montolu japones çift dişisi lutino erkeği opal mor mavili erkek renkler çok güzel almaya gittim yumurtlamisti kafes yuvalikla alıp getirdim kafes derdinden kurtulmuş oldum akıllı yemlik yuvalık tünek suluk herşeyiyle aldım
@Süleyman EKİNCİ hocam bu bahsettiğim takımın ederi nedir kafes yuvalık ekipmanlar ile birlikte sizce

Benim 5. yavru bu sabah cikti. Simdilik guzel besliyorlar yavrulari. Su tuy cekme sprayinden beslemediler heralde 2. kuluckada simdilik o urunu kullanmadim ve yavrular guzel beslenmis haldeler.

Benim 5. yavru bu sabah cikti. Simdilik guzel besliyorlar yavrulari. Su tuy cekme sprayinden beslemediler heralde 2. kuluckada simdilik o urunu kullanmadim ve yavrular guzel beslenmis haldeler.
Çok sevindim maşallah benimde 5 yavru var 6. 3 4 gün sonra cikicak geç yumurtladigi icin son iki yumurtayı bide rainbow yumurtası var oda en son çıkacak inşallah bekliyorum

Screenshot_20230315-202714_Gallery.jpg
beyaz olan 3 aylıkken aldım şuan 11 aylık bir dişi albino baya baskın bir karakter öbürü ise 2 gün önce genç erkek diye aldım sizce ne renk yavru verirler 😂

Tam yas tamini yapamayiz kuslarda. Yavru kuslarda kafalarindaki cizgiler burundan baslar. Birde goz bebeginde beyaz bir cizgi beliriyor 1 yasindan sonra. Sen kuslar anlasiyor mu ona bakmalisin yavru almak için. Kur yapicak erkek disiye(kafa sallar disiye) disi vurmadan erkegin yanknda kalir. Yem kusma ve kafa kasimada var. Ayni yemlikte yem yeme vs... Eger erkek yada disi vurur gibi gaga atiyorsa digerine es tutmamislardir.

Su anda 3. kuluckadalar yuvada 7 tane yavru var en kucugu 5 mart dogumlu.Sorun su disi kus yuvaliktaki talasi bosaltti ve tekrardan ciftlesmeye basladilar. 4. kuluckayi yapmalilar mi yada anne ve babayi ayiriyim mi? Anne baba yavrulari dovmuyor sadece anne kus biraz daha cok disarda zaman geciriyor ama yuvayla ilgileniyorlar. Hergun mama veriyorum yavrulari beslesinler diye ondanmi kizistilar cozemedim.