petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu da benden: Paşa

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve Burak ÖZATİK tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bu da benden alalı 2 hafta oldu ancak 6-7 aylık olduğu için eğitimde zorlanıyorum. Elime malesef gelmiyor çok ürkek. Sizce yanına bir arkadaş mı alayım yoksa eğitilir mi?

2. mehmetsoker

Erkekler aslinda her zaman egitilebiliyor.insandan asiri derecede korkutulmadigi taktirde.eger cok ilgilenemiyorsan uygun bi disi al bnce:)

3. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    şöyle geçen gün mutfakta rafların üstündeydi malesef korkutarak almak zorunda kaldık.

4. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    Keşke 6-7 aylık almasaydınız. Bence kuş çok ürkekse yanına dişi alın, yavru verirseler yavruya bakar, alıştırırsınız anne babayıda petshopa damızlık olarak verirsiniz.

5. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Peki dişi alırsam yavrularsa bakımı nasıl olur kendileri mi bakıyorlar yoksa benim mi bakmam lazım ilk 1 ay?

6. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam ben üretim hakkında çok şey bilmiyorum fakat büyüyene kadar annesi babası bakıyor siz normal bakımlarını mamalarını falan veriyorsunuz. Tabi istisnai durumlar var annenin yavruyu istememesi gibi ama çok zor ihtimal. Eğer böyle olursa siz beslersiniz.
    Ama evde elde ettiğiniz ve eğittiğiniz kuş hiç bir kuş gibi olmaz. Sizin aileden biri gibi olur. Oda tadından yenmez tabi ;):)

7. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Peki hocam sizce bu kuş kaç aylık pek bir bilgim yok kuşlar hakkında. 3-4 mü yoksa 6-7 falan mı?

8. yukseluc

yukseluc New Member

Beğenileri:
    0
    5-7 civarıdır hocam. ama 3 ayı geçmiş o kesin yani.

9. Burak ÖZATİK

Burak ÖZATİK New Member

Beğenileri:
    0
    Buna bir arkadaş düşüncez o zaman çok sağolun :)

Sayfayı Paylaş