petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu dolaptan kafes olabilirmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Necati ÜNAL tarafından 14 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Necati ÜNAL

Arkadaşlar babam mobilyacıdır dolayısıyla kömürlüğümüzde 3 tane mobilyacı açacak kadar malzeme var diyebilirim. Babam şuan şehirdışında yardım alamayacağım için size bir sorum olacak. Bu dolabı bir salmaya dönüştürebilirmiyiz. Salma yapmak istiyoruz.Çubuk tel falan ayarlarız da işte o büyük kesme biçme işlerini yapamam. Fikirlerinizi bekliyorum. Şimdi kömürlüğe gidicem :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:00 -->-> Daha önceki mesaj 15:58 --

not : alt kısımda 1 çift hint bülbülü üst kısımda 1 çift muhabbet beslemeyi düşünüyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:04 -->-> Daha önceki mesaj 16:00 --

bu arada salma yapmayı düşünüyoruz bunu olabilirmi ne dersınız. ?

#1 Necati ÜNAL, 14 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Ekim 2014
  2. muhabbetçi

Beğenileri:
    4
    ölçüleri yazarsanız iyi olur bu arada muhabbet kuşları hint bülbüllerinden rahatsız olabilir

Sayfayı Paylaş